ورود کاربر

فهرست مطلب

کاردیومیوپاتی (cardiomyopathy)

tarjomac

 انفارکتوس میوکارد - ترجمه متون تخصصی پرستاری

مشکل چیست؟

لایه میانی دیواره قلب که حاوی عضله قلب (میوکارد) است، در این بیماری دچار ضعف و کشیدگی می شود، نتیجه اش از دست رفتن قدرت انقباضی و پمپ خون قلب بوده و قلب بزرگ می شود. هرچند قلب عملکرد خود را حفظ می کند، اما انقباضات قلب ضعیف است، که نتیجه اش کاهش برونده قلبی است. این بیماری در بیشتر مواقع ایدیوپاتیک است و علل اصلی خاصی برای این بیماری قلبی نمی توان مشخص کرد. کاردیومیوپاتی سه دسته است:

کاردیومیوپاتی - ترجمه متون تخصصی پرستاری

1- کاردیومیوپاتی اتساعی (شایعترین): عضله قلبی لاغر و نازک شده و قلب بزرگ می شود، که منجر به نارسایی احتقانی قلب می شود. هیپرتروفی پیشرونده و دیلاتاسیون منجر به مشکلاتی در عملکرد پمپی بطن ها می شود.

2-
کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک: عضله بطنی کلفت شده، نتیجه اش انسداد یا محدودیت جریان خون به خارج از بطن است. اما مقداری جریان خون هنوز وجود دارد.
3- کاردیومیوپاتی محدود شونده (نادر): عضله قلب سفت و سخت می شود و مانع پرشدن بطن ها از خون می شود، معمولاً نتیجه آمیلوئیدوزیس، اشعه یا فیبروز میوکارد پس از جراحی قلب باز است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com