ورود کاربر

پنومونی

پنومونی

وبگاه پرستارگاهی اوقات سرفه ممکن است نشانه یک بیماری شدید جدی باشد. پنومونی زمانی رخ می دهد که عفونت تنفسی در ریه ها منتشر شده باشد و کیسه های هوای ریه پر از چرک شده باشد. این موجب سختی تنفس و ایجاد صدای مرطوب و گاهی سرفه دردناک می شود. اوضاع فرد ممکن است در طی چند روز چنان بد شود که زندگی وی تهدید شود. اگر سرفه با خلط سبز زیاد یا خون، تنگی نفس و ناراحتی قفسه سینه همراه باشد می تواند نشانه پنومونی باشد و بایستی به بلافاصله به بخش اورژانس مراجعه کرد. تب و لرز از دیگر نشانه های اخطاری این بیماری است.

چگونه سرفه ناشی از پنومونی را درمان کنیم؟

وبگاه پرستارتنها راه تشخیص مطمئن پنومونی گرفتن عکس قفسه سینه (رادیوگرافی قفسه سینه) است، اما بعضی از پزشکان با گوش دادن به صداهای ریه می توانند بیماری را تشخیص دهند. موارد خیلی شدید بیماری در بالغین در اثر باکتری بوده و با داروهای چرک خشک کن (آنتی بیوتیک) برطرف خواهد شد.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com