ورود کاربر

درمان های خانگی سرفه

درمان های خانگی سرفه

وبگاه پرستاراگر به تسکین کوتاه مدت سرفه در زمان ابتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا نیاز دارید؟ چند درمان خانگی زیر ارزش امتحان را دارد:

  • عسل: عسل که یک ماده غلیظ و شیرین است حتی بدون مصرف دارو می تواند سرفه را کاهش و نرم کند.
  • قطره سرفه: منتول که در داروهای بدون نسخه یافت می شود احساس خنکی ایجاد کرده و می تواند سرفه را تسکین دهد. سایر قطرات سرفه ممکن است گلو پوشیده و درد آن را تسکین دهد، اما هنوز شواهد حاکی از آن است که بهتر از آب نبات سفت است.
  • حمام بخار: گرفتن یک دوش داغ با بخار یا بخور از یک ظرف در حال جوش (مواظب سوختن صورت باشید) یا استفاده از دستگاه بخور می تواند موجب نرمی گلو و خروج راحتتر ترشحات شود و سرفه را تسکین دهد
  • قهوه: قهوه یک گشاد کننده برونش است، بدین معنی که موجب بازتر شدن راه های هوایی می شود. مطالعات نشان داده است که می توان از قهوه به عنوان یکی از درمان های آسم استفاده کرد، اما هرگز جای اسپری بیمار را نمی گیرد. اما ممکن است کمک کننده باشد.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com