ورود کاربر

سایر علل سرفه

سایر علل سرفه

وبگاه پرستاراگر سرفه به درمان های فوق جواب ندهد ممکن است پزشک رادیوگرافی قفسه سینه یا سی تی اسکن ریه یا سینوس ها برای شما تجویز کند. این کار به مشخص کردن عارضه جدی منجر به سرفه مثل بیماری انسدادی مزمن ریه یا سرطان ریه کمک می کند.

وبگاه پرستاراگر سرفه در زمان و یا مکان خاصی رخ می دهد، حساسیت یا آلرژی را باید مد نظر داشت که در اثر مواد آلرژن از قبیل کپک، گرده گیاه یا دود رخ می دهد. به داروها نیز فکر کنید. بیشتر از 20% افرادی که داروهای مهار کننده تبدیل آنژیوتنسین (ACE inhibitors) مصرف می کنند که برای اختلالاتی مثل فشار خون بالا تجویز می شوند، دچار سرفه هم می شوند.

وبگاه پرستاردر نهایت، علت بعضی از سرفه های مزمن سندرم سرفه پیش حساسیتی است. این بدین معنی است که سرفه در اثر علتی رخ می دهد که در افراد دیگر موجب سرفه نمی شود. زنان نسبت به مردان به رفلکس سرفه بیشتر حساس هستند. اما در بیشتر موارد علت سرفه (و درمان آن) وجود دارد و شما به آزمون و خطا برای یافتن علت آن نیاز دارید.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com