ورود کاربر

سیاه سرفه

سیاه سرفه

وبگاه پرستارسیاه سرفه یک بیماری فوق العاده مسری و عود کننده است و بیشتر از 18 هزار مورد در سال 2015 در ایالات متحده گزارش شده است. نام این بیماری از صدای عوعو تنفسی گرفته شده است و صدای تنفسی پس از سرفه طولانی و شدید چنین می شود. حتی اگر واکسن هم زده باشید ممکن است به سیاه سرفه یا آکا پتروزیس مبتلا شوید (زیرا تاثیر واکسن با گذر زمان کم می شود).

چگونه سرفه ناشی از سیاه سرفه را درمان کنیم؟

وبگاه پرستاراگر آنتی بیوتیک در طی سه هفته از شروع عفونت مصرف شود ممکن است علائم کاهش یابد. همچنین از انتشار باکتری به سایر افراد جلوگیری می شود، که امری حیاتی است زیرا این عفونت می تواند موجب بیماری جدی و حتی مرگ شود، بخصوص در بچه ها.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com