ورود کاربر

ریفلاکس اسید

ریفلاکس اسید

وبگاه پرستاربیماری ریفلاکس معده ای مروی (GERD) تقریباً عامل 25% از موارد سرفه مزمن است. زمانی که اسید معده برگشت زده و وارد مری می شود، پایانه های عصبی ناحیه را تحریک کرده و موجب سرفه مقاوم می شود. اما تشخیص این نوع سرفه سخ است. همه کسانی که دچار ریفلاکس هستند سوزش سر و دل را تجربه نمی کنند. اگر بعد از خوردن غذا سرفه می کنید، شب ها و وقتی دراز می کشید سرفه می کنید، یا صبح ها و بعد از بلند شدن از خواب سرفه می کنید، یا اگر بطور متناوب دچار سرفه می شوند، این ها نشانه هایی از احتمال ریفلاکس است.

چگونه سرفه ناشی از ریفلاکس معدی ای مروی را درمان کنیم؟

وبگاه پرستاربیشتر موارد ریفلاکس توسط داروهای آنتی اسید به راحتی درمان می شوند، اما سرفه ناشی از ریفلاکس ممکن است مقاوم بوده و سخت درمان شود و مستلزم چک و بررسی باشد. ممکن است به دوزهای بالای داروهای تجویزی نیاز داشته باشید که ممکن است شش تا هشت هفته بعد احساس بهتر کنید. اگر وزنتان بالا است، راه حل کاهش وزن است. سعی کنید در زمان خواب سر تخت را بالا ببرید یا بالش بزرگتر زیر سر خود بگذارید.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com