ورود کاربر

آسم

آسم

وبگاه پرستارآسم معمولا به صورت خس خس سینه (ویزینگ) و تنگی نفس ظاهر می شود. اما شخص ممکن است دچار سرفه آسمی شود، سرفه ای که متغیر و خشک است. سرفه مقاوم ممکن است تنها نشانه آسم باشد. معمولا سرفه آسم شب ها، در طی ورزش و فعالیت و یا اندکی پس از فعالیت بدتر می شود، یا زمانی که هوای سرد تنفس کنید یا زمانی که اطراف شما ماده حساسیت زا (آلرژن) وجود داشته باشد مثل شوره یا گرده گیاه.

چگونه سرفه ناشی از آسم را درمان کنیم؟

وبگاه پرستارممکن است پزشک برای شما آزمایش تنفس تجویز کند تا آسم را تشخیص دهد و یا از اسپری دو بار در روز برای چند هفته تجویز کند تا مشخص شود که آیا سرفه شما کاهش می یابد. آنتی هیستامین ها یا واکسن ضد آلرژی نیز ممکن است کمک کننده باشد.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com