ورود کاربر

ترشح ته بینی

ترشح ته بینی

وبگاه پرستاراگر سرفه ای دارید (خشک یا با خلط) که هشت هفته یا بیشتر طول کشید، احتمالا از ترشح مزمن ته بینی رنج می برید. خلط در سینوس ها جمع شده و قطره ای از انتهای بینی به داخل حلق شما می ریزد و احساس تحریکی ایجاد می کند که ماشه کننده سرفه است. آزمایشی برای تشخیص ترشح از ته بینی وجود ندارد، اما ممکن است آبریزش بینی یا احتقان بینی (ناشی از آلرژی یا علائم باقیمانده سرماخوردگی) وجود داشته باشد. سایر نشانه ها شامل تخلیه مکرر خلط گلو و گلو درد باشد. از آنجایی که این بیماری شایع است، پزشکان اغلب دست به درمان می زنند حتی اگر از تشخیص دقیق اطمینان نداشته باشند.

چگونه سرفه ناشی از ترشح ته بینی را درمان کنیم؟

وبگاه پرستارشستشوی بینی با نرمال سالین می تواند به رفع مشکل کمک کند. ممکن است پزشک داروهای استروئیدی یا آنتی هیستامین برای رفع التهاب تجویز کند. به رنگ خلط خود توجه داشته باشید: سرفه با خلط زرد یا سبز رنگ به معنی تضعیف واقعی سیستم ایمنی بدن شما است و حاکی از وجود عفونت باکتریال مثل سینوزیت است و شما به درمان با آنتی بیوتیک نیاز خواهید داشت.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com