ورود کاربر

سرماخوردگی ویروسی

سرماخوردگی ویروسی

وبگاه پرستارسرفه ای که سه هفته یا کمتر طول بکشد به احتمال زیاد به علت سرماخوردگی است. متاسفانه این سرفه که عمدتاً سرفه خشک است و ممکن است خلط روشنی داشته باشد می تواند یک ماه یا بیشتر طول بکشد، حتی زمانی که سایر علائم بیماری از بین رفته است. ویروس پایانه های عصبی مجاری هوا را تحریک می کند و از بین رفتن این حساسیت عصبی مدتی طول می کشد.

چگونه سرفه ناشی از سرماخوردگی ویروسی را درمان کنیم؟

وبگاه پرستارعفونت های ویروسی در حال حاضر علاج خاصی ندارند و بایستی منتظر ماند تا خودبخود برطرف شود. اگر سرفه شما شدید است، داروهای ضد سرفه بدون نسخه آن را از بین نمی برد و ممکن است پزشک دارویی برای سرکوب رفلکس سفه شما تجویز کند. داروهای دکونژستان (ضد احتقان) یا اکسپکتورانت (خلط آور) بدون نسخه ممکن است به رفع خلطی که با سرفه همراه است، کمک کنند.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com