ورود کاربر

فهرست مطلب

هفت غذا برای مبارزه با سرطان

مواد غذایی ضد سرطان

درسته که مصرف ویتامین ها یا باقی ماندن در خانه در روزهای گرم و خورشید تند می تواند به کاهش ریسک سرطان کمک کند، اما لازم نیست که روزانه یک مشت قرص و کپسول ویتامین مصرف کنیم، با خوردن رژیم غذایی متعادل و سالم می توان با ریسک سرطان جنگید (دپارتمان تغذیه – دانا لای اسمیت).
هرچند خوردن یک ماده غذایی خاص نمی تواند ما را از خطر سرطان به طور کامل نجات دهد، اما محققان ثابت کرده اند که خوردن مواد غذایی خاصی با پیشگیری از سرطان همیاری می کند. کم کردن میزان چربی های اشباع شده و ترانس و قند زیادی و همچنین افزایش میزان مصرف میوه و سبزیجات می تواند کمک کننده باشد. در مجموع رعایت رژیم غذایی متعادل و سالم می تواند به پیشگیری از ابتلا به سرطان یا درمان سرطان کمک نماید. اما دسته خاصی از مواد غذایی کمک بیشتری به نبرد با ریسک سرطان می کنند که در این مطلب هفت نمونه از این مواد غذایی معرفی شده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com