ورود کاربر

سرطان و مراقبت تسکینی

سرطان شامل گروهی بیشتر از 100 بیماری مختلف است که در هر جایی از بدن ممکن است رخ دهد. سرطان زمانی رخ می دهد که سلول های طبیعی بدن تغییر کرده و بدون کنترل رشد می کنند. این سلول ها ممکن است توده ای تشکیل دهند که به آن تومور اطلاق می شود. تومور ممکن است خوش خیم (غیر سرطانی) یا بدخیم (سرطانی، بدین معنی که می تواند به بخش های دیگری از بدن منتشر شود) باشد.

هرچند بعضی از سرطان ها تومور تشکیل نمی دهند از قبیل لوسمی، بیشتر انوع لمفوما و میلوما (سرطان سلول های پلاسما در مغز استخوان، بافت اسفنجی که در داخل استخوان قرار دارد).

علائم و درمان سرطان – نقش مراقبت تسکینی

متخصصان مراقبت تسکینی با مشارکت نزدیک با متخصص سرطان (آنکولوژیست) کار می کنند. هر شخصی، در هر سنی و با هر مرحله و نوعی از سرطان می تواند از مراقبت تسکینی سود ببرد، هرچند هر چه زودتر شروع شود، بهتر است و نتیجه بهتر خواهد بود.

تیم مراقبت تسکینی می داند که هم خود بیماری و هم درمان های آن موجب رنج و مصیبت زیادی می شود. علائم سرطان شامل درد، تهوع، استفراغ، خستگی، اضطراب، افسردگی، یبوست، اسهال، سرگیجه، تنگی نفس است. تیم مراقبت تسکینی نه تنها در تسکین علائم سرطان تبحر دارد، بلکه می تواند در موقعیت های دیگر نیز کمک کننده باشد از قبیل کنترل احساسات و رفع استرس و اضطراب، فراهم کردن اطلاعات پزشکی، کمک به آگاهی از درمان های مختلف و تصمیم گیری های درمانی.

تیم مراقبت تسکینی می تواند وقت کافی برای تفسیر اطلاعات پزشکی و درمانی پیچیده ای که از آنکولوژیست دریافت می کنید، صرف کند و اگاهی شما را در مورد درمان ها و بیماری بالا ببرد. از آنجایی که تیم مراقبت تسکینی تخصص کار کردن با دامنه ای از علائم مختلف و متنوع سرطان و درمان های آن را دارد، به بهبود کیفیت زندگی بیماران کمک می کند. این تیم به بیمار کمک می کند اطلاعات لازم را دریافت کند تا بتواند تصمیم های صحیح بگیرد. تیم مراقبت تسکینی به رفع نگرانی های بیمار کمک کرده، اضطراب و استرس بیمار و خانواده را کاهش می دهد. بیمار می تواند با استفاده از اطلاعاتی که دریافت می کند، درمان های مختلف را سبک و سنگین کند و مناسب ترین درمان را برای خود انتخاب کند. در مطالعه ای اخیر مشخص شده است بیماران سرطانی که مراقبت تسکینی دریافت می کنند، حداقل سه ماه بیشتر عمر می کنند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com