ورود کاربر

سریعترین گلوله بدون باروت دنیا

قوی ترین اسلحه دنیا - ترجمه پرستار

5,000-MPH Bullets That Don't Need Gunpowder

تفنگ ریلی الکترومغناطیسی نیروی دریایی، که شتابی برای 5000 میال در یک صدم ثانیه ایجاد می کند و گلوله را با سرعت 5000 مایل در ساعت شلیک می کند، از شارژ ساده ای استفاده می کند که به باروت و خرج انفجاری نیاز ندارد و تنها برای بارگیری و شلیک به یک نفر نیاز دارد. تولید این اسلحه در سال 2005 شروع شده و در سال 2017 تکمیل خواهد شد. ویژگی های دیگر:

  • هر گلوله آن 18 اینچ طول و 23 پوند وزن دارد
  • هزینه شلیک یک پرتابه آن تقریبا 25000 دلار است – که از توپخانه سنتی 60 برابر کمتر است
  • پس از ذخیره شارژ، این سلاح 1200 ولت شارژ را در کمتر از 10 میلی ثانیه آزاد می کند
  • برد این سلاح به بیشتر از 100 مایل می رسد
  • در آزمایشات این اسلحه، پرتابه شلیک شده توانست از سه لایه دیوار بتون مسلح یا شش ورق فولاد عبور کند.

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com