ورود کاربر

سرطان پستان و مراقبت تسکینی

تشخیص سرطان پستان یک تشخیص ترسناک است. ناگهان دنیا زیر و رو می شود، زندگی پر از ویزیت دکتر، جراحی، شیمی درمانی و اشعه درمانی می شود. بیمار با نیاز به تصمیم گیری در مورد مراقبت های بهداشتی، برنامه ریزی برای آینده خود و خانواده خود مواجه می شود. ممکن است درد و علائم دیگری از قبیل تهوع، خستگی، اضطراب تجربه شود. همه چیز مستغرق کننده و زیادی می شود.

علائم و نشانه ها و درمان سرطان پستان – نقش مراقبت تسکینی در سرطان پستان

بیماران مبتلا به سرطان پستان معمولا با انتخاب گزینه های درمانی مختلف مواجه می شوند، که شامل جراحی، شیمی درمانی و اشعه درمانی است. اما این درمان ها با دامنه متنوعی از عوارض جانبی از قبیل درد، تهوع و استفراغ، خستگی، تنگی نفس، افسردگی و یبوست همراه هستند. اینجا جایی است که نقش مراقبت تسکینی مشخص می شود.

طب تسکینی یا مراقبت تسکینی یکی از شاخه های تخصصی مراقبت بهداشتی است که روی تسکین درد و علائم و استرس ناشی از بیماری های جدی متمرکز است. هدف از مراقبت تسکینی بهبود کیفیت زندگی برای بیمار و خانواده وی است. مراقبت تسکینی در هر سنی و هر مرحله ای از بیماری کاربرد دارد و می تواند به همراه سایر درمان ها ارائه شود.

متخصص آنکولوژی، جراح و متخصص اشعه درمانی متخصصانی هستند که در درمان سرطان پستان درگیر هستند. اما بیماری فقط بخشی از مشکلاتی است که بیمار مبتلا به سرطان پستان با آن تقلا می کند. زمانی که تیم مراقبت تسکینی با مشارکت متخصص سرطان کار می کنند، بیماران سرطان پستان کاهش علائم، برقراری ارتباط بهتر، مراقبت روانی و معنوی دریافت می کنند؛ همچنین شخصی برای کمک به آنها در برنامه ریزی برای آینده و برنامه ریزی پایان زندگی وجود دارد. زمانی که علائم کنترل شد، بیمار می تواند فعالیت های زندگی روزمره خود را از سر بگیرد.

بیماران مبتلا به سرطان پستان ممکن است در صحبت کردن با خانواده و دوستان در مورد بیماری مشکل داشته باشند. همچنین ممکن است سئوالات و نگرانی هایی در مورد گزینه های درمانی و انتخاب درمان مناسب داشته باشند. تیم مراقبت تسکینی در برقراری ارتباط تخصص داشته و می توانند با بیماران مبتلا به بیماری جدی و خانواده آنها ارتباط برقرار کنند و می توانند برای کمک به افراد در درک گزینه های درمانی مفید باشند. همچنین می توانند مشکلات و سیستم مراقبت بهداشتی را بررسی کرده و مسائلی که در آینده رخ خواهد داد را پیش بینی کنند.

اعضای تیم مراقبت تسکینی می توانند با بیمار در مورد افسردگی، اضطراب و نگرانی های آنها از تصویر از بدن و مسائل جنسی صحبت کنند. هرچند سرطان پستان عمدتا در زنان رخ می دهد اما بیماری است که مردان هم به آن مبتلا می شوند. تیم مراقبت تسکینی نه تنها از بیمار بلکه از خانواده و همراه وی نیز حمایت می کنند، کسانی که دیسترس تجربه بیماری عزیز خود را می کشند. احساس حمایت شدن و داشتن پشتیبان همیشه در دسترس به آنها کمک می کند بیماری را درک کرده و از عزیز خود حمایت کنند.

مراقبت تسکینی هم در محیط های مراقبت بهداشتی بستری و هم در منزل قابل اجرا است. بیماران مبتلا به سرطان پستان شانس بهتری برای بهبود کیفیت زندگی خود در تمامی مراحل بیماری دارند، اگر از کمک های تیم مراقبت تسکینی مجرب بهره ببرند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com