ورود کاربر

بیست غذای مناسب برای تقویت قوای جنسی

غذاهای مناسب برای تقویت قوای جنسی

با خوردن این غذاها در طول هفته، فکر کنم به یک آهنگ 4 دقیقه ای یا بیشتر برای انجام کارتان نیاز خواهید داشت. غذاهای زیادی به طور سنتی برای افزایش قوای جنسی معرفی شده اند، از جمله شیرینی ها؛ هر چند مشکل اضافه وزن و چاقی را به همراه دارند. در اینجا غذاهای سالم مفید برای تقویت قوای جنسی معرفی می شوند. فقط مواظب باشید در طول هفته مورد نظر از خوردن میگو، نخود فرنگی، الکل، پف فیل، ماریجوانا و مواد دیگر، پنیر، شکر، سوپ های کنسرو شده، کالباس و سوسیس، نعناع، توت فرنگی و غذاهای فرآوری شده پرهیز کنید. در راس لیست نبایدها نعناع، بروکلی و قهوه (افراد مضطرب) قرار دارد.

1. اسفناج

اسفناج

خوردن اسفناج باعث افزایش جریان خون ناحیه مورد نظر می شود. اسفناج سرشار از منیزیم و مواد معدنی دیگری است که التهاب عروق خونی لگن را کاهش داده و جریان خون لگن را افزایش می دهد. افزایش جریان خون موجب خونرسانی بیشتر به اندام تحانی می شود، کاری که داروهای شیمیایی مثل ویاگرا انجام می دهد. افزایش خون لگن یعنی افزایش قوای جنسی به شیوه ای سالم. این سبزی موجب ارگاسم بهتر زنان و نعوظ طبیعی و تدریجی مردان می شود.

2. شکولات قهوه ای

شکولات قهوه ای

شکولات سیاه یا قهوه ای (70% یا بیشتر کاکائو) موجب افزایش سطح سروتونین و دوپامین مغزی می شود، این دو ناقل عصبی باعث انتقال بهتر سیگنال ها شده و شادابی به همراه داشته، سطح استرس را کاهش می دهند. نظریه دیگر این است که کاکائو موجب افزایش جریان خون و شل شدن عروق می شود – خون بیشتری به لگن و ناحیه معین می فرستد. به هر دلیلی که فکر کنید، شکولات قهوه ای محتوای 70% یا بیشتر کاکائو و بدون شکر یک ماده غذایی سالم و مفید است.

3. فلفل

فلفل

هر چه فلفل تندتری باشد، بهتر است. فلفل قرمز متابولیسم را تسریع می کند، ترشح اندروفین ها را بهبود می بخشد، موجب تعریق می شود، ضربان قلب را زیاد می کند. این خواص موجب رساندن خون بیشتر به ناحیه مورد نظر می شود. پس نتیجه بهتر خواهد بود! فقط مواظب باشید که بعد از خوردن فلفل دست های خود را خوب بشویید، چون مقداری از ماده تند فلفل روی دستان شما خواهد ماند.

4. چای سبز

چای سبز

رمز شبی خوب نوشیدن یک فنجان چای سبز است که آرامش را حکمفرما می کند. چای سبز سرشار از ترکیبی است به نام کاتشین (catechins) که مشخص شده چربی های شکم را می سوزاند و ظرفیت کبدی برای تبدیل چربی به انرژی را زیاد می کند. اما تنها این نیست، کاتشین میل جنسی را از طریق افزایش جریان خون ناحیه لگن افزایش می دهد. همچنین کاتشین موجب می شود سلول های دیواره عروقی نیتریک اکسید آزاد کنند، نیتریک اکسید سایز عروق خونی را افزایش می دهد، که حاصلش بهبود جریان خون است. چای سبز در کاهش وزن موثر است. در مطالعه ای، گروه کنترل که هفت روز چای مسهل خورده بودند، نسبت به گروه کنترل 10 پوند بیشتر وزن کم کردند.

5. صدف دریایی

صدف دریایی

صدف دریایی سرشار از روی و مواد معدنی دیگری است که میزان ترشح تستوسترون را افزایش می دهد، در حالی که همزمان هورمون رشد را زیاد می کند و هر دوی این هورمون ها به رشد عضله و عملکرد جسمی کمک می کنند. تحقیقات نشان داده است که کمبود روی موجب ناباروری می شود که حاصل پایین بودن سطح تستوسترون بدن است.

6. پستو

پستو

پستو (pesto) بخورید. پستو یک سس سبز ایتالیایی است که از ترکیب خرد شده برگ ریحان، دانه کاج، سیر، پنیر پارمیزان و روغن زیتون تهیه می شود. دانه کاج همانند صدف دریایی سرشار از یون روی است، که موجب افزایش نیروی جسنی می شود.

7. زنجبیل

زنجبیل

اگر غذاهای تند و آتشین دوست داشته باشید، شب آتشینی نیز خواهید داشت: شیرین و تند. زنجبیل یکی دیگر از غذاهای کمک کننده به جریان خون لگن و بهبود سلامتی شریان ها است. در ژورنال بین المللی کاردیولوژی نوشته است: مصرف یک قاشق زنجبیل چند بار در هفته موجب بهبود سلامتی قلب می شود. بنابراین سعی کنید سوشی و زنجبیل را این هفته فراموش نکنید. فقط همه زنجبیل را تا آخر بخورید.

8. هسته کدو

دانه کدو

دانه کدو (تخم کدو) یک غذای تقویت کننده قوای جنسی است. در حقیقت یکی از بهترین منابع اسید آمینه ای بنام تریپتوفان است که به تولید سروتونین در مغز کمک می کند. داروهای ضد افسردگی به گردش سروتونین در مغز کمک میکنند، بنابراین اگر دانه کدو مصرف کنید، تولید سروتونین مغز شما بیشتر شده، سرحال تر و قوی تر خواهید بود.

9. موز

موز

موز یکی از اصلی ترین منابع پتاسیم خوراکی است، که به مقابله با اثرات غذاهای سرشار از سدیم کمک می کند. غذاهای نمکی نه تنها جریان خون لگن را کاهش می دهند، ممکن است نعوظ را مشکل کنند، اما در عین حال موجب پف کردن بدن می شوند. بنابراین مصرف موز می تواند به تقویت قوای جنسی شما کمک کند.

10. سیب زمینی

سیب زمینی

چه سیب زمینی سفید، چه سیب زمینی شیرین، هر دو منبع خوبی از پتاسیم هستند. پتاسیم با اثرات متورم کنندگی نمک مبارزه کرده و اجازه تجمع خون در عروق محیطی را نمی دهد، بنابراین گردش خون بدن تقویت و تسریع شده و ناحیه لگن خونرسانی بهتری می شود. همچنین پتاسیم با خلق بهتر همراه است. مطالعات نشان داده است که پایین بودن سطح پتاسیم خون با افسردگی همراه است.

11. ماهی چرب

ماهی چرب

این یک راز نیست که ماهی روغنی آب سرد مثل قزل آلا، ساردین و تونا سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند، اما چیزی هست که ممکن است شما از آن اطلاع نداشته باشید: ترکیبات مغذی این ماهی ها علاوه بر محافظت قلبی موجب افزایش سطح دوپامین مغز می شوند. بالا رفتن دوپامین با تقویت گردش خون، نعوظ بهتر همراه است. همچنین دوپامین احساس آرامش می دهد و شما را به فردی دلپذیرتر تبدیل می کند.

12. قهوه

قهوه

قهوه یکی از تقویت کننده های مه لیبیدو (میل جنسی) است. در مطالعات حیوانی مشخص شده است که قهوه حاوی ترکیباتی است که احساس جنسی را تحریک می کند. اما مصرف قهوه در افراد مضطرب بخصوص خانم های مضطرب ممنوع. اضطراب موجب کاهش میل جنسی می شود.

13. نوشیدنی سرخ

نوشیدنی سرخ

نوشیدنی سرخ غیر الکلی موجب تقویت لیبیدو می شود. همچنین بخاطر تسریع سوخت و ساز بدن، دمای بدن اندکی بالاتر رفته و گرمی خاصی به رابطه شما می بخشد. علت آن وجود مقادیر فراوان آنتی اکسیدان است که تولید نیتریک پراکسید را تحریک می کند و حاصل آن شل شدن دیواره شریان ها است. همانند بسیاری از غذاهای معرفی شده، جریان خون به سمت جنوب را نیز افزایش می دهد. که موجب تقویت نعوظ و میل می شود.

14. استیک و کباب

استیک و کباب

بسیاری از زوج های شاغل که در طول روز خسته می شوند، از مشکل بی حوصلگی و تعطیل تدریجی رابطه جنسی رنج می برند. یکی از راه های مبارزه با این خستگی و بی انرژی بودن خوردن غذاهای سرشار از پروتئین است. همچنین کمبود آهن موجب خستگی و بی حوصلگی می شود. بنابراین مصرف گوشت و کباب و غذاهای حاوی آهن به تقویت قوای جسمی و رفع خستگی کمک می کند و قوای لازم برای فعالیت جنسی پایان روز را فراهم می سازد.

15. آب انار

آب انار

در مقاله ای که جدیدا در ژورنال بین المللی تحقیقات ناتوانی چاپ شده است، مشخص شده که آب انار دارای اثرات مثبتی بر درمان ناتوانی نعوظ است. انار حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که از جریان خون حمایت می کنند. فقط مواظب سطح قند مصرفی و وزن خود باشید. یک فنجان انار دارای 31 گرم قند است.

16. هندوانه

هندوانه

محتوای لیکوپن (lycopene) هندوانه خیلی بیشتر از گوجه فرنگی است، لیکوپن رقیب ویاگرا است و توانایی عجیبی در شل کردن عروق خونی و بهبود گردش خون به نواحی خاص بدن دارد. یک پیمانه هنداونه له شده تنها دارای 180 کالری است و می توانید از آب هندوانه نیز لذت ببرید.

17. زغال لخته

زغال لخته

دانشگاه هاروارد در مطالعه ای مشخص کرد که زغال لخته حاوی مقادیر زیادی فلاونید (flavonoid) است که ریسک اختلالات نعوظی را در مردان کاهش می دهد. شش نوع خاص فلاونید در این میوه هست که بخصوص آنتوسیانین ها (anthocyanins)، فلاونون ها (flavanones) و فلاون ها (flavones) از همه بیشتر در پیشگیری از اختلال نعوظی فعلایت دارند.

18. مغزها

مغزها

تحقیقات نشان داده است که مغزها برای تقویت قوای جنسی مفید هستند: پسته، بادام زمینی و گردو حاوی اسید آمینه ال-آرژنین (L-arginine) هستند که یکی از بلوک های ساختاری نیتریک اکسید است – یک گاز طبیعی که به مردان در حفظ نعوظ کمک می کند. هرچه تولید نیتریک اکسید بیشتر باشد، نعوظ مدت طولانی تری باقی می ماند و انزال دیرتر دست می دهد. همچنین مغزها به کنترل سطح کلسترول خون کمک می کنند. هر چه سطح کلسترول خون کمتر باشد، جریان خون بدن بهتر است.

19. سیر

سیر

در تاریخ آمده است که مصری های باستان از سیر برای تقویت قوت مردان استفاده می کرده اند. محققان امروزی دریافته اند که مصرف این گیاه به پیشگیری از تشکیل لایه های جدید رسوبات چربی به نام نانوپلاک ها در داخل دیواره شریانی کمک می کند. بله این شامل شریان های منطقه لگن هم هست. سیر به سلامتی قلب و گردش خون کافی لگن کمک می کند. فقط مواظب بوی سیر باشید که می تواند مود را به طور کامل خراب کند.

20. جو

جو

غذاهایی که از جو درست می شوند حاوی مقادیر زیادی ال-آرژنین هستند، اسید آمینه ای که معمولا برای درمان اختلالات نعوظی استفاده می شود. جوی کامل سبوس دار به پایین آوردن سطح کلسترول خون کمک می کند. هرچه سطح کلسترول خون پایین تر باشد، نعوظ بهتر و انزال دیرتر رخ می دهد. پس سطح کلسترول خود را پایین نگهدارید.

نتیجه گیری

غذاها و ترکیبات غذایی که به افزایش جریان خون منطقه لگن کمک کنند، می توانند به افزایش قوای جنسی کمک کنند. همچنین غذاهایی که روی سطح سروتونین و دوپامین مغز موثر هستند نیز روی افزایش قوای جنسی تاثیر دارند. بخاطر داشته باشید که تمام این مواد غذایی و حتی داروهای شیمیایی در یک بدن سالم و ورزیده خوب عمل می کنند. در ابتدای امر بایستی توان فیزیکی خوبی داشته باشید و مرتب ورزش کنید. می توانید کش دور بسته اسکناس روزانه خود را برای استفاده در شب حفظ کنید. برای ارتقای خون رسانی آلت و نعوظ بهتر و انزال دیرتر، می توانید کش را سه صورت سه لایه انتهای انگشت یازدهم خود ببندید تا کمی خون حالت حوضچه ای پیدا کند و نعوظ محکم تری داشته باشید. مواظب باشید که جریان خون به طور کامل قطع نشود. بهتر است اندکی محکم تر از کش کاندوم بسته شود.
رژیم غذایی مناسب عکس دارو و مواد مخدر در تقویت قوای جنسی عمل می کند. زمانی که شما دارو یا مواد مخدر برای تقویت قوای جنسی استفاده می کنید، بلافاصله اثر فوری می بینید، اما بعد از گذشت چند هفته، تاثیر رو به کاهش گذاشته تا زمانی که به خط صاف می رسد. اما با یک رژیم غذایی مناسب، ابتدا تاثیر ضعیف است، اما به تدریج قوت گرفته و نهایتاً بعد از گذشت دو ماه رژیم غذایی سالم، به اثر فوری و انفجاری می رسید که دارو یا مواد مخدر ایجاد می کنند و تا آخر عمر نیز باقی خواهد ماند.
قدرت جنسی انسان به طور طبیعی و ذاتی تابع میزان استفاده است. هر چه استفاده بیشتر باشد، توان جنسی بیشتر و قوی تر می شود. بنابراین مضایقه نکنید و مرتب استفاده کنید تا زمانی که قوای جنسی شما به وضعیت قبل از بازنشستگی برگردد. بهتر است که زوجین تماس مستقیم را حفظ کنند و نیاز نیست که حتما دخول وجود داشته باشد. خود تماس مستقیم موجب تقویت قوای جنسی می شود.
در مجموع، نکات زیر فراموش نشود: مواد مخدر و داروهای شیمیایی همانند بنزینی است که روی آتش می ریزید، یک شعله عظیم و ناگهانی و بعدش مقداری خاکستر. هرگز از این مواد استفاده نکنید. قوای جنسی زمان مقاربت به میزان خونرسانی به ناحیه لگن بستگی دارد، بنابراین با ورزش، رژیم غذایی مناسب و استراحت کافی خونرسانی لگن را بهبود بخشید. قوای جنسی تابع میزان استفاده است، هر چه استفاده بیشتر، قوای جنسی بیشتر. هرگز در زمان ناراحتی و اضطراب یا خستگی اقدام نکنید، سعی کنید صبحگاه و بعد از یک استراحت کافی و با معده خالی اقدام کنید تا بیشترین لذت را ببرید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com