ورود کاربر

25 راه کوچک کردن شکم در طی 24 ساعت

راه های کوچک کردن شکم قبل از مهمانی و پارتی

یه خورده شبیه به جادو کردن است، اما واقعیت دارد، چندتایی حقه وجود دارد که می توان قبل از رفتن به پارتی برای کوچک کردن شکم استفاده کرد. می توانید سیستم گوارش خود را به تعادل رسانده و به طور چشمگیری پف بدن را در کمتر از یک روز بخوانید.

راه های کوچک کردن شکم در یک روززمانی که مایکل آنجلو مجسمه دیوید را می ساخت، او روی یک تکه مرمر از بیرون کار می کرد و آن را به اثر هنری تبدیل، با یک شکم شکولاتی عالی. اما شکولات کردن شکم انسان زنده به راه های متفاوتی امکانپذیر است و باید از داخل شروع شود، نه از بیرون.

بهترین راه خوش اندام شدن و شکلاتی کردن شکم ورزش و درست خوردن است. اما وقتی می خواهید به سرعت شکم خود را کوچک کنید تا لباس عروس به تن شما خوش بیاد، یا جین لوله تفنگی بپوشید، کت شلوار دامادی و شلوارک برنز پارتی نایت رو فراموش کردم؛ بایستی به مکانیسم های شکم صاف کن داخلی بدن خودتان متکی باشید و آنها را در کمتر از 24 ساعت فعال کنید. دوباره تکرار می کنم، کمی جادوگری است، ولی واقعیت دارد، از درون باید اقدام کنید، سیستم گوارشی خود را به تعادل رسانید و میزان پف بدن و نفخ شکم را کاهش دهید.

نوشیدن چای متابولیسم

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریسیستم گوارش تنبل برابر است با ریت متابولیسم کند. سیستم متابولیسم داخلی خود را با نوشیدن یک فنجان چای زنجبیل اول صبح تحریک کنید. این نوشیدنی عاشق ناشتایی به شما کمک می کند که سیستم گوارشی تان را بهبود بخشیده و غذای کمتری خورده و ویار غیرسالم برای خوردنی های شور و شیرین را کم می کند. برای درست کردن چای متابولیسم، 1.5 قاشق چایخوری پودر زنجبیل را با یک فنجان آب جوش مخلوط کرده و با تی بگ داخل فنجان مورد علاقه اتان صاف کنید.

دوش گرفتن با نمک سولفات دو منیزی (نمک اپسوم)

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریحمام کردن با وان از هر نوعی آرامشبخش است، دو فنجان نمک اپسوم (نمک فرنگی یا نمک سولفات دو منیزی هم نامیده می شود) به آب وان اضافه کنید و حداقل 20 دقیقه داخل آن دراز بکشید. این نمک از طریق خارج کردن آب اضافی بدن به کوچک شدن شکم کمک می کند. برای پیشگیری از دهیدراسیون (کم شدن آب بدن) اینکار را نباید بیشتر از یکبار در هفته انجام داد.

موز بخورید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریموز سرشار از پتاسیم و مواد مغذی است که به تنظیم تعادل مایعات کمک می کنند و نتیجه اش کم شدن پف شکم و تخت شدن شکم است. این تنها یکی از 21 اثر معجزه آسایی است که خوردن موز بر روی بدن دارد.

از سبزیجات حاوی کراتین پرهیز کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریهرچند این سبزیجات حاوی مواد مغذی بهینه ساز سلامتی هستند، اما حاوی چند ماده موزی هستند که موجب پف کردن شکم می شوند. از جمله این سبزیجات می توان به پیاز سفید، کنگر فرنگی، ذرت، بروکلی، کلم، کلم پیچ، اسفناج خام و قارچ دکمه ای اشاره کرد.

سریع آدامس را تف کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریجویدن آدامس نه تنها باعث ورود هوا به معده و پف کردن شکم می شود، بلکه آدامس ها حاوی قندهای الکلی و شرین کننده های مصنوعی از قبیل سوربیتول (sorbitol) و زایلیتول (xylitol) است که موجب باد کردن می شوند. اگر عادت دارید که چیزی را بجوید، حداقل از آدامس های ارگانیک یا سقز طبیعی استفاده کنید. حداقل کم کالری هستند و از شیرین کننده ها و افزودنی های باد آور در آنها استفاده نشده است. اگر به این موضوع علاقمند هستید، مطلب 40 ماده وحشتناک موجود در غذاها را بخوانید.

مصرف پروتئین را حذف کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریاحتمالا لوبیا را جز پروتئین نمی دانید، اما حبوبات نیز حاوی پروتئین زیادی هستند، بخصوص پروتئینی که در دانه سویا وجود دارد (سویا به لوبیای گاز آور معروف است). همانند سایر لوبیا ها، سویا حاوی الیگوساکارید، ملکول های قندی است که بدن نمی تواند از آنها استفاده کند و آنها را تجزیه کند. بنابراین این الیگوساکاریدهای تجزیه نشده در جایی از بدن جا خوش می کنند که تخمیر شوند، که نتیجه اش تولید گاز و پف کردن شکم است.

گشنیز را فراموش نکنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریتحقیقات نشان داده است که کیلانترو (cilatnro) -از ترکیبات گشنیز - مخلوطی منحصر بفرد از روغن ها است [بخصوص لینالول (linalool) و استات گرانیل (geranyl acetate)]، که مانند یک داروی بدون نسخه عمل می کند و عضلات سیستم گوارشی را شل کرده و بیش فعالی روده را تسکین می دهد. در مطالعه ای که در ژورنال بیماری های گوارش و علم گوارش منتشر شده است، بیماران مبتلا به بیش فعالی روده با استفاده از این مکمل بهبود یافتند. گشنیز فقط یکی از غذاهای سالم بی شماری است که می توانید بعد از شب مهمانی مصرف کنید.

مقداری شکولات قهوه ای بخورید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریلازم نیست که تکرار کنیم که شکولات بایستی حداقل حاوی 70 درصد یا بیشتر کاکائوی طبیعی باشد. میکروب های دوستدار شکولات در روده آن را به ترکیبات ضد التهابی تبدیل می کنند، چیزی که در موسسه تحقیقاتی انجمن شیمی آمریکا یافت شده است. زمانی که کاکائو به شیره و آنزیم های گوارشی می رسد، با باکتری های داخل معده و روده واکنش داده، تخمیر شده و به ترکیبات ضد التهابی تبدیل می شود. بله، این ترکیبات ضد التهابی پف و التهاب معده و روده را کاهش می دهند و شکم صافتر می شود.

چندین وعده غذایی کوچک بخورید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریبرای اینکه چرخه متابولیسم شما در طول این روز خاص چندین بار بچرخد و فعالیت کند، بایستی چندین وعده غذای کوچک، سرشار از پروتئین و فیبر بخورید، شاید هر 3 تا 4 ساعت یکبار مناسب باشد. خوردن وعده های کوچک نه تنها موجب سوزاندن کالری های بیشتری می شود، بلکه از خستگی و پف شکمی آخر روز پیشگیری می کند (حتما اولین وعده سرشار از پروتئین را برای صبحانه مصرف کنید. نخوردن صبحانه موجب می شود که کل روز احساس گرسنگی کرده و غذای بیشتری مصرف کنید). می توانید از زنگ اخبار گوشی برای تذکر ساعت خوردن استفاده کنید. وعده هایی شامل سیب، کره بادام زمینی، مغزها، تمشک، زغال لخته، فلافل یا کشک مناسب است.

به آرامی غذا بخورید که هوا وارد معده شما نشود

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریوقتی پایان روز به خانه بر می گردید، مطمئنا گرسنه هستید. اما بدین معنی نیست که یک شام مفصل با عجله بخورید. خوردن سریع موجب بلعیدن هوا می شود، که گاز و نفخ ناراحت کننده ای در معده جمع می شود. به آرامی غذا بخورید و حین جویدن دهان خود را ببندید، در غیر اینصورت نتیجه عکس خواهید گرفت. با میل به زیاد خوردن و پر کردن شکم مبارزه کنید. دوباره یک وعده پرپروتئین کوچک بخورید. قطعات کوچک میوه یا مقداری مغز گردو و سایر مغزها کمک کننده است. پس از اینکه به مهمانی رسیدید و آرام شدید، به راحتی و با کیف وعده غذایی کامل خود را بخورید.

تشنگی خود را در ساعات خوش با آب لیمو رفع کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریدر جاهای جمعی همگان سعی می کنند کم آب بخورند زیرا فکر می کنند پف کردگی شکمشان بدتر می شود. از آنجایی که احتباس آب یکی از راه های حفظ سطح مایعات بدن است، تا بدن دچار کم آبی و دهیدراسیون نشود، بنابراین نتیجه عکس است. آب زیاد بنوشید تا به بدن این سیگنال برسد که لازم نیست مایعات را حبس کند و قرار نیست دهیدراسیون رخ دهد. لیمو یک دیورتیک (ادرار آور) طبیعی است، بنابراین به هر لیوان آب خود چند قطره آب لیمو اضافه کنید تا دفع تسریع شود (اگر آب لیمو دوست ندارید، آب دیتوکس بجای آن بخورید).

از نی برای نوشیدن استفاده نکنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستارینوشیدن با نی همانند گلوپ خوردن هوا است که موجب احساس پف کردن می شود. بنابراین مایعات را با لیوان و بدون نی بنوشید، تا هوا از طریق نی وارد معده شما نشود و نفخ کنید.

تنها آب یا چای بنوشید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریوقتی می خواهید شکمتان سریع جمع شود، هرگز سودا یا قهوه ننوشید، این نوشیدنی ها موجب پف شدگی می شوند. بهتر است آب بنوشید که کلید هضم بهینه است. همانطور که ایزابل اسمیت بنیانگزار انجمن تغذیه اسمیت می گوید: نوشیدنی های سرشار از قند یا کافئین نه تنها موجب دهیدراسیون بلکه در مواردی افزایش کالری مصرفی می شوند.

فیبر مصرف کنید، بی خیال آرد سفید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریغذاهایی که از آرد سفید درست شده اند فوق العاده کم فیبر هستند و همچنین برنج سفید. این می تواند موجب پف کردن صورت و شکم شود. بهتر است از دانه های کامل مثل گندم یا آرد سبوس دار استفاده کنید. بهتر است بجای آرد سفید از آرد برنج قهوه ای استفاده کنید که براحتی هضم و دفع می شود و سرشار از فیبر است.

از مصرف غذای چرب پرهیز کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریغذاهای خیلی چرب و چلیک می توانند موجب آشفتگی گوارشی شوند. در حالی که چربی های اشباع نشده مثل اوگا 3 روغن ماهی یا روغن نارگیل برای سیستم گوارشی مفید هستند. موادی مثل فست فود که اغلب حاوی سطح بالایی از چربی های غیر سالم است و اسیدهای چرب ترانس دارند می توانند موجب پاسخ التهابی بدن شده، بدن را پف و نفاخ کنند.

از نوشیدنی های الکلی بپرهیزید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریالکل به سیستم گوارش آسیب می زند و برای باکتری های خوب روده مضر است. اگر می خواهید کمی بنوشید، حتما با هم وزن نوشیدنی خود آب قاطی کنید.

قدم بزنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریبجای چرت بعد از غذا، بیرون رفته و قدم بزنید. 15 دقیقه پیاده روی بهترین راه برای هضم کردن غذا و دفع گازهای اضافی است. اگر که به طور معمول یبوست دارید، قدم زدن را به یک روتین شبانه و بعد از شام تبدیل کنید.

چای زنجبیل را فراموش نکنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریالتهاب که معمولا ناشی از غذاهای پر چاشنی، لبنیات و افزودنی های شیمیایی است، ممکن است به صورت باد کردن شکم خود را نشان دهد. طبق مطالعات فراوانی که انجام شده است، زنجبیل که به صورت سنتی هم برای شکم درد استفاده می شود، ژن ها و آنزیم های متعددی از بدن را بلوک می کند که مسئول التهاب منجر به پف کردن و نفخ هستند. اگر طعم زنجبیل را دوست ندارید، می توانید چای مخلوط مصرف کنید که مخلوط زنجبیل، دارچین، هل، میخک و ادویه های موثر بر پف کردن دیگر است.

برای یک روز لبنیات مصرف نکنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریهضم و هندل لبنیات برای معده خیلی مشکل است، بسیاری از افراد بزرگسال به طور طبیعی آنزیم لاکتاز کمتری نسبت به دیگران تولید می کنند. اگر به طور منظم محصولات لبنی استفاده می کنید، می توانید چند روز آن را قطع کنید و واکنش بدنتان را ببینید.

شکم خود را پر از باکتری کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریمطالعات نشان داده است که افراد دارای وزن اضافه بیشتر کسانی هستند که باکتری های بد و نامطلوب بیشتری در شکم خود دارند. برای اینکه باکتری های مضر را بتدریج حذف کنید، بایستی به مصرف رژیم غذایی سالم با مواد غذایی سالم ادامه دهید. رژیم سالم از باکتری های خوب و مطلوب حمایت می کند. نمونه ای از غذاهای سالم سرشار از باکتری های مطلوب (پروبیوتیک) را می توان کفیر قفقازی، ترخینه، کشک و مواد غذایی تخمیر شده یا آبگوشت استخوان را نام برد. این مواد با اضافه کردن باکتری های پروبیوتیک به معده، به هضم کمک میکنند. دو تا سه بار در هفته از این غذاها استفاده کنید.

شام را زودتر بخورید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریروزه گرفتن یک روتین مطلوب و سالم است. اگر شام را زودتر بخورید، در واقع کل شب و در خواب روزه بوده اید، زیرا مدت طولانی تری معده شما خالی مانده است. بنابراین صبحانه بهتری و بیشتری هم می خورید، که وعده غذایی اصلی روز است. سعی کنید بعد از 8 شب غذا نخورید و صبحانه را نیز کمی به تاخیر بیاندازید. این روتین به سلامتی شما کمک خواهد کرد. با این کار به سیستم گوارش خود زمانی می دهید که ریکاوری شود.

روزه شبانه خود را با پروتئین باز کنید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریزمانی که شب را ناشتا بوده و سیستم گوارشی استراحت کرد و بازسازی قوا کرد، حالا نوبت خوردن یک وعده خوب از پروتئین است. در طول روز انسان مشغول بوده و کار می کند، بنابراین رژیم پر پروتئین از بهم ریختگی سیستم گوارشی و خستگی زودرس جلوگیری می کند، و وسط روز یا دم غروب از فرط گرسنگی به نوشیدن قهوه و شیرینی و غذاهای شیرین روی نمی آورید. صبحانه را با تخم مرغ و کره بادام زمینی و سایر مواد غذایی گیاهی سرشار از پروتئین شروع کنید. شاید آش عدس یا لوبیای سیاه و برنج وعده خوبی است. گوشت لخت و سالمون هم بد نیست.

از خوردن قاصدک سبز طفره نروید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریگیاه قاصد سبز (Dandelion greens) برای زمانی که احساس می کنید به شکم تخت نیاز دارید، بسیار مناسب است. این دیورتیک به شما کمک میکند که با وزن اضافی ناشی از آب بدن مبارزه کنید.

عسل گیاهی، آناناس و عنبه هندی بخورید

رژیم کاهش دور شکم پرستار - ترجمه متون تخصصی پرستاریعسل گیاهی خاصیت دیورتیک دارد و به دفع آب اضافه کمک می کند. آناناس و پاپایا حاوی آنزیمی هستند که به هضم غذا کمک کرده و پروتئین هایی که موجب پف می شوند را تجزیه می کنند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com