ورود کاربر

بزرگترین کامیون دنیا: دامپتراک به اندازه زمین تنیس

قوی ترین دامپ تراک و کامیون دنیا - ترجمه پرستار

BelAZ 75710 dump truck

بل ای زی 75710 دامپتراکی به بزرگی یک زمین تنیس است. این دامپتراک تقریبا 800 هزار پوند وزن دارد – وزن خالی. وزن با بار این دامپتراک به 2 میلیون پوند می رسد. عرض این دامپ تراک 32 پا و طول آن 67 پا است، بدین معنی که به سختی در یک زمین استاندارد تنیس جای می شود و ارتفاع آن 26 پا است. برای روشن کردن این غول به ژنراتورهای دیزل 2300 اسب نیاز است. همانند پسر عموی کوچکتر خود که 400 تن ظرفیت دارد و توسط کاترپیلار (Caterpillar)، بوسیروس (Bucyrus) و لیبهر (Liebherr) ساخته شده است، بل ای زی در معدن های غول پیکر رو باز کار می کند. متاسفانه این دامپ تراک در بلاروس ساخته شده است، بخاطر مشکلات سیاسی امکان بدست آوردن اطلاعات در مورد 75710 وجود ندارد مگر اینکه به سیبری سفر کنید. در حال حاضر تنها توسط شرکت زغال سنگ روسیه استفاده می شود.

مشخصات کلی:
  • قدرت – 4600 اسب بخار
  • وزن خالی – 400 تن
  • وزن پر – 900 تن
  • ظرفیت بار – 500 تن

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com