ورود کاربر

موز

موز


هرچند موز به خاطر محتوای سرشار پتاسیم آن معروف است، اما منبع مهمی از نشاسته مقاوم است، نوعی نشاسته که برای کاهش وزن بسیار مهم است. بدن انسان نشاسته مقاوم را به کندی هضم می کند، در نتیجه مدت طولانی تری احساس سیری خواهید داشت، در حالی که همزمان کبد را وادار می کند که به مد سوختن چربی برود. لازم نیست که موز کاملا رسیده باشد، در واقع، موز سبز که هنوز کاملا نرسیده است حاوی بیشترین ترکیبات سوزنده کالری است.
خواص موز: کمک به تنظیم فشار خون، رفع مشکلات گوارشی، جایگزینی مواد مغذی بعد از ورزش، حتی در زنان سالمند از سکته مغزی پیشگیری می کند.

بعدی برگشت به لیست قبلی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com