ورود کاربر

آوکادو

آوکادو


آیا خاصیتی هست که آوکادو (avocado) نداشته باشد. این میوه سرشار از چربی های اشباع نشده تک ظرفیتی، پتاسیم، منیزیم، فولات، ویتامین های C و E است. برای بهبود بینایی، سلامت قلب و کاهش ریسک ابتلا به سرطان مفید است. آوکادو همچنین به باریک کردن کمر کمک می کند: در مطالعه ای تاثیر کاهش وزن آوکادو بررسی شد و مشخص گردید کسانی که به طور منظم آوکادو مصرف می کردند، کاهش وزن بیشتری داشتند نسبت به کسانی که در گروه کنترل آوکادو مصرف نمی کردند. در مطالعه دیگری مشخص شد زنانی که موقع ناهار نصف آوکادو می خورند، در طول روز احساس سیری داشته و سراغ غذا نمی روند. آوکادو را به اشکال متنوعی می توان مصرف کرد، اما هیچی به خوشمزگی آوکادو له شده بر روی یک تکه نان تست همراه شربت لیمو و تخمه آفتاب گردان نیست. ساسی توصیه می کند آوکادو را با گیاهان دارویی معطر و آب نارنج له کرده و سس خوشمزه ای برای سالاد درست کرد یا آن را به صورت برش های نازک همراه املت درست کرد. آوکادو از میوه های محبوب کسانی است که رژیم گیاهخواری دارند.

بعدی برگشت به لیست قبلی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com