ورود کاربر

کنگر فرنگی

کنگر فرنگی


کنگر فرنگی (Artichoke) فوق العاده سیر کننده است – در واقع یکی از پر فیبر ترین سبزیجات است. کنگر فرنگی سرشار از فیبر است. یک کنگر فرنگی بخار پز شده ساده حاوی 10.3 گرم فیبر است، مقداری که نصف آن برای مصرف روزانه زنان توصیه شده است. برای اینکه اشتهای خود را قبل از خوردن غذا کاهش دهید، ساس توصیه می کند که از این سبزی به عنوان پیش غذا استفاده کنید: به صورت سالاد تازه همراه جوانه تازه دانه سویا و مارچوبه، یا به صورت سالاد خانگی درست شده از مغز کنگر فرنگی، گوجه فرنگی، زیتون و پیاز قرمز.

بعدی برگشت به لیست قبلی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com