ورود کاربر

آرتور بی. مک دونالد

برنده جایزه نوبل فیزیک سال 2015
آرتور بی. مک دونالد

نام: آرتور بی. مک دونالد (Arthur B. McDonald)

تولد: 29 آگوست 1943، سیدنی – نوا اسکوشیا، کانادا

محل کار در زمان دریافت جایزه نوبل: دانشگاه کویین، کینگستون اونتاریو، کانادا

انگیزه اعطای جایزه: کشف نوسانات نوترینو (neutrino oscillations)، که نشان می دهد نوترینوها دارای جرم هستند

سهم از جایزه: یک دوم جایزه نوبل فیزیک 2015

معمای نوترینو حل شد

مدل استاندارد مورد استفاده فیزیک مدرن دارای سه نوع ذره خیلی کوچک و فرار است که نوترینو نامیده می شود. در ابر آشکارساز کامیوکاند، تسهیلات آزمایشگاهی در یک معدن در کانادا در سال 2000، آرتور مک دونالد نوترینوهای خلق شده در واکنش های هسته ای در خورشید را مطالعه کرد. اندازه گیری ها انحرافاتی نشان داد، که دلیل آن را سوئیچ نوترینوها به انواع مختلف می دانند. این بدین معنی است که آنها بایستی جرم داشته باشند. هرچند مدل استاندارد براین اساس بود که نوترینوها جرم ندارند و مدل بایستی بازبینی و اصلاح شود.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com