ورود کاربر

فهرست مطلب

پانزده ماده غذایی سرشار از آنتی اکسیدان (Antioxidant)

مواد غذایی سرشار از آنتی اکسیدانت

با مصرف این مواد غذایی سرشار از آنتی اکسیدان، از بیمار شدن خود جلوگیری کرده و شکم چاق و گنده خود را کمی جمع کنید. گرچه غذایی مثل سیب یا کنگر فرنگی موجب پرواز ما در آسمان نمی شود، مثل بتمن یا نینجیستو یا لئوناردو، اما بدن ما را تغذیه کرده و آنتی اکسیدان هایی به بدن می رسانند که با بیماری ها مبارزه کرده و اثرات منفی سالمندی و بیماری هایی از قبیل سرطان و دیابت نوع 2 را پیشگیری می کنند. اما کدام غذاها بیشترین مقدار آنتی اکسیدان را به بدن می رسانند؟ لیست زیر براساس نمرات بانک اطلاعاتی ORAC استخراج شده است (که به سادگی ظرفیت جذب اکسیژن رادیکال غذا را در لوله آزمایش اندازه گیری می کنند) و غذاهای مناسبتر برای مبارزه با بیماری ها و بهبود سلامتی را معرفی می کنند. سپس ما با خیال راحت این غذاها را مصرف کرده و با بیماری ها و پیری می جنگیم.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com