ورود کاربر

آنگوس دیتون

برنده جایزه یادواره آلفرد نوبل بانک ملی سوئد سال 2015
آنگوس دیتون

نام: آنگوس دیتون (Angus Deaton)

تولد: 19 اکتبر 1945، ادینبورگ، انگلستان

محل کار در زمان دریافت جایزه نوبل: دانشگاه پرینستون، پرینستون، نیوجرسی، ایالات متحده آمریکا

انگیزه اعطای جایزه نوبل: تحلیل مصرف، فقر و رفاه

سهم از جایزه: کل جایزه یادواره آلفرد نوبل بانک ملی سوئد 2015

افزایش درک و فهم ما از جنبه های مختلف مصرف

مصرف کالاها و خدمات نقش حیاتی در رفاه بشری ایفا می کند. درک و فهم این روابط برای طراحی و تدوین سیاست اقتصادی حیاتی است. آنگوس دیتون رابطه مصرف فردی با توسعه اقتصادی در جوامع را در سطح کلان بررسی نمود. تحقیقات آنگوس دیتون روی همبستگی مصرف و قیمت کالا و خدمات بوده، مصرف را در رابطه با صرفه جویی و درآمد بررسی کرده و نشان داد که چگونه داده های مربوط به مصرف را می توان برای تحلیل رفاه، فقر و توسعه اقتصادی بکار گرفت.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com