ورود کاربر

درمان آلزایمر

آیا بیماری آلزایمر درمان دارد؟

داروهایی برای درمان علائم بیماری آلزایمر وجود دارد. اما آلزایمر بیماری است لاعلاج و امکان ریشه کنی و برگشت وضعیت قبلی وجود ندارد. بیشتر این داروها در کسانی موثر است که در مراحل اولیه یا میانه بیماری هستند. برای مثال، می توانند از بدتر شدن افت حافظه در طول زمان پیشگیری کرده یا روند تشدید علائم را کند کنند. داروهایی نیز ممکن است برای کمک به خواب بیمار، درمان افسردگی و مشکلات همراه آلزایمر تجویز شود. تمامی این داروها دارای عوارض جانبی بوده و ممکن است در همه بیماران تاثیر خوبی نداشته باشند.

چه داروهایی در حال حاضر برای درمان آلزایمر وجود دارد؟

داروهای زیادی توسط مدیریت غذا و داروی ایالات متحده برای درمان علائم آلزایمر تایید شده است از جمله:

 

نام ژنریک نام تجارتی نام ژنریک نام تجارتی
دونپزیل آریسپت Donepezil Aricept
ریواستیگمین اکسلون rivastigmine Exelon
گالانتامین رازادین galantamine Razadyne
ممانتین نامندا Memantine Namenda

این داروها برای درمان آلزایمر خفیف تا متوسط استفاده می شود. دونپزیل را می توان برای آلزایمر شدید نیز استفاده کرد. ممانتین برای درمان آلزایمر متوسط تا شدید تجویز می شود. این داروها از طریق تنظیم ناقل های عصبی، مواد شیمیایی که پیام ها را بین نورون ها منتقل می کنند، تاثیر می کنند. ممکن است به بهبود تفکر، حافظه، مهارت های ارتباطی کمک کرده و مشکلات رفتاری خاصی را برطرف کنند. هرچند این داروها عامل زمینه ای و علت اصلی منجر به بیماری را نمی توانند تغییر بدهند. این داروها در عده خاصی از بیماران و نه همه بیماران موثر بوده اند و ممکن است فقط برای زمان محدودی کمک کننده باشند.

هدف از درمان بیماری آلزایمر چیست؟

آلزایمر یک بیماری لاعلاج و مزمن است، بنابراین بهبودی ندارد. هدف از درمان فراهم کردن آسایش بیماری، بهبود کیفیت زندگی بیمار و خانواده وی تا سر حد امکان، کند کردن رونده پیشرفت بیماری است.


آکادمی آلزایمر

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com