ورود کاربر

بیماری آلزایمر (Alzheimer’s Disease)

بیماری آلزایمر (Alzheimer’s Disease) نوعی جنون است. جنون بدین معنی است که شخص در بخاطر آوردن، قضاوت و استدلال مشکل دارد. این بدین معنی است که بیمار ممکن است محیط خود یا افراد آشنا را نشناسد، قادر به یافتن کلمات صحیح یا انجام کارهای خاصی نباشد. بزرگترین ریسک فاکتور بیماری آلزایمر سن است، اما افراد زیر شصت سال نیز ممکن است به آلزایمر مبتلا شوند.

مواجهه با بیماری آلزایمر یک تجربه فوق العاده پر استرس هم برای بیمار و هم خانواده وی است. این بیماری علاجی ندارد و بیماران با گذر زمان به مراقبت و حمایت بیشتر و بیشتری نیاز پیدا می کنند.

علائم و درمان بیماری آلزایمر – نقش مراقبت تسکینی در آلزایمر

مراقبت تسکینی نوعی مراقبت بهداشتی تخصصی برای مبتلایان به بیماری های جدی از قبیل آلزایمر است. هدف بهبود کیفیت زندگی بیماران و خانواده آنها است. این مراقبت در هر سنی و هر مرحله ای از بیماری قابل استفاده است. همچنین امکان مراقبت تسکینی و درمانی عادی همزمان وجود دارد.

استفاده از مراقبت تسکینی برای بیماران آلزایمر به چندین دلیل مفید است. به درمان علائم بیماری از قبیل افسردگی، اضطراب و مشکلات خواب کمک می کند. به بیمار و خانواده وی عوامل ماشه کننده رفتارها و علائم رفتاری خاص و طریقه اجتناب از آنها را آموزش می دهد.

یکی از تکنیک های اصلی مورد استفاده در برنامه ریزی مراقبت روزانه حفظ روتین مراقبتی است. سایر موارد شامل ورزش جسمی و درمان حافظه است، که به شما در استفاده از مغزتان کمک می کند. محیط خونسرد و آرام، نور پردازی مناسب برای کاهش سایه ها و عادات خواب خوب نیز به بیمار آلزایمری و خانواده وی کمک می کند.

در صورت وجود سایر مشکلات طبی از قبیل بیماری های قلبی، ریوی یا سایر اختلالات که دردناک هستند، مراقبت تسکینی به درمان علائم و درد ناشی از این بیماری ها کمک می کند.

بعد از تشخیص بیماری، مراقبت تسکینی را می توان در هر زمانی شروع کرد، اما بهتر است هر چه زودتر این کار را کرد، زیرا تیم مراقبت تسکینی می توانند به عنوان بخشی از ساختار حمایتی از شروع درمان حضور داشته باشند. تیم مراقبت تسکینی به صحبت در مورد نیازها و نگرانی های بیمار و خانواده می پردازند. به بحث در مورد نکات مهم کمک کرده و در تصمیم گیری می توانند کمک خوبی برای خانواده بیمار باشد.

همانطور که بیماری پیشرفت می کند، مراقبت تسکینی می تواند به خانواده در طراحی مراقبت در منزل کمک کند یا به بیماران سپرده شده در تسهیلات مراقبتی کمک کند. ایمنی یکی از نکات مهم این بیماران است. تیم می تواند خانواده را راهنمایی کرده و در رفع نگرانی های آنها کمک کند، تصمیمات مهمی از قبیل تغذیه، عفونت، بستری شده، بهترین مکان برای مراقبت بیمار را برای شما شرح و هدایت کند.

مبتلایان آلزایمر می توانند مراقبت تسکینی را در بیمارستان، درمانگاه ها، خانه های سالمندان و آسایشگاه یا منزل دریافت کنند. گرچه بیماری آلزایمر مسیری سخت برای سفر است، وقتی تیم مراقبت تسکینی در مراقبت از بیمار درگیر است، مقداری از بار و زحمت مراقبت کم شده، به بهترین کیفیت زندگی ممکن برای بیماری و خانواده وی دست می یابند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com