ورود کاربر


سانحه رادیولوژیک (Radiological disaster)

فوریت رادیولوژیک یا هسته ای است که ممکن است حاصل اتفاقات تصادفی داخل یک موسسه باشد (برای نمونه؛ واحد پزشکی هسته ای و اشعه درمانی آنکولوژی) یا از منبع خارجی باشد که شامل ماشین های حمل و نقل مواد رادیواکتیو (RAM) باشد یا یک واقعه تروریستی باشد (وزارت دفاع آمریکا، 2007).

بازیافت (بهبودی) (Recovery)

تصمیمات و اقدامات اتخاذ شده پس از وقوع سانحه با نگرش بازیافت یا بهبود شرایط زندگی به قبل از اصابت سانحه به جامعه اطلاق می شود؛ در حالیکه اصلاحات ضروری برای کاهش ریسک سانحه تبلیغ و تسهیل می شود. بازیافت (بازتوانی و مرمت) شانسی فراهم می سازد که اقدامات کاهش ریسک مناسب تدوین و اعمال شود.

پاسخ (Response)

اقداماتی است که جهت تبیین آثار کوتاه مدت و فوری یک اورژانس و حادثه انجام می شود. پاسخ شامل اقدامات سریع جهت نجات زندگی ، حفظ دارایی ها و رفع نیاز های پایه انسانی است. بر اساس ملزومات موقعیت، کمک به پاسخ در مناطق آسیب دیده براساس طرح واکنش اورژانسی ارائه می شود. اقدامات پاسخ در طی دوره بلافاصله پس از وقوع یک سانحه شامل رفع نیازهای اورژانسی و بازیافت خدمات اجتماعی است. بعنوان نمونه؛ مراقبتهای توده ای صلیب سرخ، امداد و نجات خودبخودی و حرفه ای، بررسی و شناخت آسیبهای وارده نمونه ای از پاسخ اورژانسی است و برقراری ارتباط راهی است که مردم و سازمان ها به سانحه پاسخ می دهند.

ریسک (Risk)

احتمال بروز عواقب مضر، شامل ضررهای احتمالی از قبیل مرگ ، جراحات ، آسیب به اموال، معاش، وقفه در فعالیت اقتصادی یا آسیب های محیطی ناشی از تعاملات بین تهدیدهای طبیعی یا دست بشر و شرایط آسیب پذیر. بطور قراردادی ریسک به صورت نماد بیان می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com