ورود کاربر


آمادگی (Preparedness)

مجموعه اقداماتی است که برای به حداقل رساندن مرگ و میر و خسارات؛ سازماندهی تخلیه موقت مردم و اموال آنها از مکان تحت تهدید؛ تسهیل امداد و نجات به موقع و موثر؛ بازتوانی و تسکین آلام طراحی شده است. برای اطلاعات بیشتر پیشگیری را هم بخوانید.

پیشگیری (Prevention)

اقدامات بعمل آمده برای اجتناب بیدرنگ از نتایج زیانبار تهدیدات است و راهی برای کمینه سازی تاثیر سوانح محیطی، تکنولوژیک و بیولوژیک است. با توجه به امکانات اجتماعی و فنی و با لحاظ کردن هزینه/فواید، سرمایه گذاری در اقدامات پیشگیری در نواحی که مکررا تحت تاثیر سوانح قرار می گیرند، توجیه پذیر و منطقی است. در زمینه آگاهی دادن و آموزش عوام در رابطه با کاهش ریسک سوانح، تغییر نگرش و رفتار مردم به همیاری آنها در پیشبرد فرهنگ پیشگیری کمک می کند.

جمعیت در خطر (Population at risk)

جمعیتی است که به طور صحیح برآورد شده و حیات، اموال و معاش آنها توسط تهدید مورد نظر در خطر است. برای مخرج کسر محاسبه ریسک استفاده می شود

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com