ورود کاربر


کشور در حال فروپاشی (Failing states)

در علوم سیاسی وضعیت شکست به معنی شرایطی است که امکان حفظ امنیت داخلی وجود ندارد. در علوم اقتصادی وضعیت فروپاشی یا شکست حالتی از کشور است که سیاست های اقتصادی/موسسات یا سازمان ها چنان فقیر شده اند که احتمال رشد غیر ممکن است. دولتی نتوانسته است ملتش را حفظ کند که در عین صلح با فقر دست و پا می زنند.

انعطاف پذیری (Flexibility)

توانایی سیستم مراقبت و نظارتی برای سازگاری با تغییر نیازها، اضافه شدن بیماری های جدید، نادیده گرفتن بیماری های کم اهمیت، تغییر دفعات گزارش دهی، تغییر یا اصلاح منابع داده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com