ورود کاربر


بررسی و شناخت مبنا (Baseline assessment)

بررسی و شناخت مبنا همان بررسی و شناختی است که در طی فاز طراحی و برنامه ریزی طرح پایش و مراقبت انجام می شود. این عمل اطلاعات لازم در مورد موقعیت موجود فراهم کرده، پایه و مبنایی برای ایجاد طرح اقدام بوده، مبنایی برای مقایسه با تغییرات اقلام متناظر در سیستم پایش و مراقبت فراهم می کند، اطلاعاتی که به طور پیشرونده بررسی یا اندازه گیری می شوند. بررسی و شناخت مبنا اطلاعاتی برای مقایسه بعدی فراهم می سازد.

داده های مبنا (Baseline data)

داده یا اندازه گیری هایی که در شروع اجرای سیستم نظارت و مراقبت یا فعالیت های تقویتی جمع آوری می شود، یا مجموعه ای از اندیکاتورها که برای پایش و ارزیابی عملکرد نظارت و مراقبت و سیستم پاسخ شناسایی شده است. برای مثال، نرخ مرگ و میر مبنا (یا نرخ مرگ و میر غیر بحرانی) نرخ مرگ و میری است که قبل از بحران جمع آوری شده است و مبنای مقایسه های بعدی می تواند باشد.

محک (Benchmark)

نقطه یا استاندارد مرجع که عملکرد یا پیشرفت را می توان براساس آن بررسی نمود. محک به عملکردی اطلاق می شود که در گذشته اخیر توسط سایر سازمان های همتا جمع آوری شده است، یا چیزی که می توان به طور منطقی استنتاج نمود که در در آن شرایط کسب شده است.

سوگیری / خطای غیر نمونه گیری (Bias/Non-sampling error)

خطای سیستماتیک در طی جمع آوری داده که منجر به تحریف یافته ها می شود (در مطالعات مرگ و میر، برآورد کم یا زیاد مرگ و میر)

سانحه بیولوژیک (biologic disaster)

واقعه ای است که در نتیجه آزاد شدن عمدی یا سهوی مواد بیولوژیک رخ می دهد که ممکن است عوارض ناخواسته بدی بر سلامت کسانی بجای بگذارد که در معرض آن قرار می گیرند (وزارت دفاع آمریکا، 2007).

استمرار حیات (Business continuity)

بقای موثر و مفید. تداوم تجارت یک ضرورت بیولوژیک و روانشناختی برای افراد («غریزه بقا») و یک ضرورت اقتصادی و فرهنگی برای جوامع، حداقل در سطح محلی («سرمایه اجتماعی» را نیز بخوانید) است. این ضرورت با بالا رفتن به سطح ملی کمتر مشهود است و ضعیف تر است. طبق تعریف در ایالات جدید یا شکننده و در موسسات تازه تاسیس و بخصوص در انواع بین فرهنگی ضعیف تر است. لازم است که استمرار حیات از طریق رهبری قوی، تیم سازی، بیانیه چشم انداز و اهداف روشن و غیره تقویت شود (لورتی، 2005).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com