ورود کاربر

بادام

بادام


بادام (Almond) منبع مهمی از چربی های اشباع نشده مونو و پلی لیپید است، که به پایین آوردن سطح کلسترول و خوش اندام نگه داشتن شما کمک می کند. بادام حاوی کالری کمتری نسبت به سایر مغزها است (به ازای 23 عدد بادام، 163 کالری تولید می شود)، همچنین حاوی مقادیر فراونی فیبر و ویتامین E است. در یک مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی چاقی (International Journal of Obesity)، افرادی که روزانه بادام را به رژیم غذایی کم کالری خود افزوده بودند نسبت به کسانی که همان رژیم غذایی را بدون بادام مصرف کرده بودند، کاهش وزن بیشتری داشتند. در گروه مصرف کننده بادام نسبت به گروهی که کلوچه های معمولی به عنوان اسنک مصرف کرده بودند، نیز کاهش وزن بیشتری مشاهده شده است. توصیه شده است که از بادام پودر شده به عنوان روپوش مواد پروتئینی ناب از قبیل سالمون استفاده شود یا بر روی سالاد و سبزیجات پخته شده پاشیده شود. همچنین می توان بادام را به صورت حریره و فرنی مصرف کرد یا از کره بادام برای درست کردن سس همراه با سیر و سرکه استفاده نمود.

بعدی برگشت به لیست قبلی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com