ورود کاربر

تجهیزات تصویربرداری

وبگاه پرستاردستگاه رادیولوژیک غالب برای تصویربرداری دوران حاملگی سونوگرافی می باشد. تجارب گسترده امن بودن سونوگرافی در دوران حاملگی را تایید کرده است. کیسه صفرا، پانکراس و کلیه های مادر حامله را به راحتی می توان با سونوگرافی بررسی کرد. همچنین سونوگرافی برای گرید بندی فشردگی به عنوان تست تشخیصی آپاندیسیت استفاده می شود.

وبگاه پرستاراستفاده از اشعه یونیزان در بیمار حامله مبتلا به درد شکم منبع اضطراب است، اما تماس محدود با اشعه منجر به اثرات مضر در جنین نمی شود. اگر رویه های تشخیصی متعددی نیاز باشد، بخاطر داشته باشید که میزان تماس با اشعه نباید از 50 میلی گری (50 mGy) تجاوز کند زیرا با آنومالی های جنین یا از دست دادن حاملگی همراه است. در دوران حاملگی بایستی در صورت نیاز واجب و وجود اندیکاسیون رویه های تشخیصی رادیوگرافیک انجام شود، اما بایستی سایر تجهیزات تصویربرداری را در صورت امکان در نظر داشت. بسیاری از عوارض جانبی گزارش شده برای تاخیر در انجام تست تشخیصی حاصل درنگ پزشک، ثانویه به نگرانی در مورد اشعه، یا تجویز تست های مناسب بوده است [20، 21] .

میزان تخمینی تابش اشعه به جنین در رویه های رادیولوژیک رایج
رویه میزان تماس جنین (mGy)
گردن و ستون فقرات (2 نما) کمتر از 0.001
رادیوگرافی قفسه سینه (2 نما) 0.002
فیلم شکم (یک نما) 1-3
CT اسکن سر 0
CTA قفسه سینه (آمبولی ریه) 0.2
CT اسکن شکم 4
CT اسکن شکم و لگن 25
CT اسکن سنگ کلیه 10

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com