ورود کاربر

درد لیگامنت گرد

وبگاه پرستاردرد لیگامنت گرد (Round ligament) در اثر کشیده شدن لیگامنت گرد (پیکان) که رحم را در داخل شکم آویزان نگه می دارد، رخ می دهد. همانطور که رحم رشد می کند و کشیده می شود، این لیگامنت ها روی رشته های عصبی مجاور فشار آورده و موجب بروز درد می شوند. گرفتگی این تاندون ها، انقباض یا کرامپ غیر ارادی به همراه دارد که معمولا موجب درد تیز می شود. این اسپاسم ها در سمت راست شکم بیشتر از سمت چپ دیده می شود زیرا رحم به طور نرمال تمایل به رشد به سمت راست دارد. درمان به هدف تسکین علائم بوده و شامل استامینوفن و ورزش است.

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com