ورود کاربر

عفونت مجاری ادراری و سنگ ادراری

وبگاه پرستارعفونت مجاری ادراری (UTI) در دوران حاملگی شایع تر است. بخاطر مجاورت مثانه و رحم، اتساع رحم و افزایش وزن موجب بلوکه شدن تخلیه ادرار می شود و احتمال عفونت را افزایش می دهد. درد سوپراپوبیک شکم همراه با سوزش ادرار، تکرر ادرار و اضطرار ادرار شایع است. تصویر زیر رسوبات ادراری را به همراه سلول های سفید مشهود خون (پیکان زرد) و باکتری ها (پیکان نارنجی) را نشان می دهد.

وبگاه پرستاریکی دیگر از اختلالات مجاری ادراری سنگ های ادراری (urolithiasis) است که از علل نسبتا شایع بستری شدن زنان حامله در اثر شکم درد غیر حاملگی است. عوامل مرتبط با حاملگی مثل کاهش حرکات پیشابراه و هیدرونفروز فیزیولوژیک موجب افزایش ریسک سنگ های ادراری می شود [19] .

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com