ورود کاربر

التهاب حاد کیسه صفرا

وبگاه پرستارالتهاب حاد کیسه صفرا یا کوله سیستیت حاد (Acute cholecystitis) التهاب ناگهانی کیسه صفرا است که موجب درد شکم شدید می شود و اغلب با تهوع و استفراغ همراه است. در 90 درصد موارد کوله سیستیت حاد در اثر سنگ کیسه صفرا رخ می دهد. زمانیکه کوله سیستیت تشخیص داده می شود ابتدا درمان محافظه کارانه و شامل آنتی بیوتیک درمانی است. درمان بعدی به سن حاملگی در زمان تشخیص بستگی دارد. درمان جراحی در صورت اندیکاسیون نباید به تاخیر انداخته شود، مداخلات برنامه ریزی شده در طی سه ماهه دوم بنظر می رسد که بهترین برآیند را نسبت به جراحی تحت شرایط اورژانس دارد. کوله سیستیت حاد توسط سونوگرافی تشخیص داده می شود و ممکن است شامل گشاد شدن مجرای مشترک صفراوی، سنگ ها، ضخامت دیواره کیسه صفرا (بیشتر از 4 میلی متر)، ادم دیواره، تجمع مایع در کیسه صفرا یا نشانه مورفی (Murphy sign) در سونوگرافی باشد. در تصویر CT اسکن زیر متسع شدن کیسه صفرا (پیکان)، ضخیم شدن دیواره، زیاد شدن غشای مخاطی، تجمع مایع پره کوله سیستیک، تجمع التهابی چربی و سنگ کیسه صفرا (cholelithiasis) دیده می شود [18] .

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com