ورود کاربر

سنگ کیسه صفرا

وبگاه پرستارزنان دو برابر مردان در خطر ابتلا به سنگ کیسه صفرا (cholelithiasis) هستند و تغییرات هورمونی دوران حاملگی این شانس را افزایش می دهد. سنگ کیسه صفرا یکی از شایع ترین ناهنجاری هایی است که در سونوگرافی بیمار دیده می شود و سونوگرافی در تشخیص سنگ کسیه صفرا دارای حساسیت 95% است. بیماران دارای علامت اغلب دچار قولنج صفراوی (biliary colic) هستند از قبیل درد متناوب یک چهارم فوقانی شکم همراه با تهوع و استفراغ. با توجه به علائم و ریسک فاکتورهای موجود، بیمار ممکن است تحت پایش قرار گرفته یا تحت جراحی در آوردن کیسه صفرا یا کوله سیستکتومی (cholecystectomy) قرار گیرد. سنگ کیسه صفرا (پیکان بالایی) در سونوگرافی هیپراکو دیده می شود که یک ضایعه کانونی کاملا مشخص است و عمدتا دارای سایه آکوستیک (پیکان پایینی) است که در بخش وابسته (آویزان) دیواره کیسه صفرا واقع است [17] .

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com