ورود کاربر

آپاندیسیت

وبگاه پرستارنرخ شیوع آپاندیسیت در زنان حامله همانند زنان غیرحامله هم سن خود می باشد، و موارد مشاهده شده آپاندیسیت در سه ماهه های حاملگی یکسان است. آپاندیسیت شایعترین علت غیر زایمانی جراحی حاد شکم در زنان حامله می باشد و سالانه 1500 حاملگی را درگیر می کند. موضع آناتومیک آپاندیس در حین حاملگی تغییر می کند، همچنین موضع درد شکم نیز تغییر می کند و موجب تاخیر در تشخیص بیماری می شود. به همین دلیل تشخیص آپاندیسیت در دوران حاملگی یک چالش بزرگ است. اگر آپاندیسیت در زن حامله تشخیص داده شود، یک اورژانس جراحی است و باید سریعا جراحی شود؛ و اگر تشخیص داده نشود یک وضعیت کشنده است و به مرگ زن ختم می شود. پاره شدن آپاندیسیت نیز با 30% شانس از دست دادن جنین نسبت به آپاندیس پاره نشده همراه است. تصویر CT اسکن زیر آپاندیسیت حاد را نشان می دهد که در آن آپاندیس ملتهب به همراه آپاندیکولیت (appendicolith) دیده می شود (پیکان) [15] .

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com