ورود کاربر

لیومیوماس رحمی

وبگاه پرستارلیومیوماس (فیبروئید) رحم رشد خوش خیم دیواره رحم است (تصویر)، که بیشتر از 20% زنان در سن باروری را درگیر می کند. بیشتر فیبروئیدهای رحمی کوچک و بدون علامت هستند، اما زمانی که بزرگ باشند، می توانند موجب اثرات توده ای شده، فشار و درد لگنی ایجاد کرده یا دیواره رحمی را منحرف کرده یا حفره آندومتریال ایجاد کنند که منجر به درد شکم و خونریزی غیرطبیعی از رحم می شوند. اگر در مراحل اولیه حاملگی فیبروئید تشکیل شود، ریسک از دست رفتن حاملگی بالا می رود بخصوص اگر چند عدد فیبروئید وجود داشته باشد [14] . فیبروئیدهای ساقه دار (Pedunculated fibroids) می توانند موجب پیچ خوردگی یا چرخش و کشیدگی فیبروئید و فیبروئید فشرده شده، چرخش جریان خون فیبروئید را به مخاطره انداخته و نتیجه اش نکروز و درد خیلی شدید است.

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com