ورود کاربر

کیست تخمدان

وبگاه پرستارکیست تخمدان یک کیسه پر از مایع است که در تخمدان تشکیل می شود (پیکان). کیست های تخمدان در طی حاملگی با نسبت حدودا یک به 1000 رخ می دهند. در طی حاملگی ممکن است کیست های بزرگ پاره شوند یا موجب پیچش و کشیدگی تخمدان شوند که با درد خیلی شدید شکمی و افزایش ریسک سقط جنین یا زایمان زودرس همراه است. اگر کیست ها با گذر زمان به طور خودبخودی کوچک نشوند و در طی چند هفته کیست جمع نشود، کیست های بزرگ (بزرگتر از 8-6 سانتیمتر) معمولا از طریق جراحی درآورده می شوند. ایمن ترین زمان برای جراحی در طی حاملگی در سه ماهه دوم حاملگی و حدود هفته 14 تا 16 حاملگی است. اکثریت کیست های تخمدان خوش خیم هستند و نرخ بروز سرطان تخمدان یک در هر 25 هزار نفر است [13] . در سونوگرام زیر یک کیست تخدمات 2 سانتیمتری در تخمدان چپ دیده می شود.

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com