ورود کاربر

جداشدگی جفت

وبگاه پرستاردر تصویر زیر دو نمونه از جداشدگی جفت دیده می شود که در آن جفت بطور زودرس از جایگاه اتصال خود در طی حاملگی جدا شده است، جریان خون به جنین را مختل کرده و موجب درد و خونریزی شده است [12] . جدایی جفت می تواند به شوک هموراژیک ختم شود و اگر بدون درمان رها شود، نهایتا به مرگ منجر می شود. اگر قطع و جدایی جفت مخفی باشد، همانطور که در تصویر سمت راست دیده می شود، خونریزی واژینال ممکن است رخ ندهد، اما درد شکم وجود داشته و رحم ممکن است سفت باشد که بخاطر تحریک میومتر رحم است. اگر جداشدگی جفت آنقدر زیاد باشد که موجب نارسایی رحمی جفتی شود، جنین در خطر مرگ قرار می گیرد. سونوگرافی حساسیت کافی برای مشخص کردن و تشخیص قطعی جدایی جفت را ندارد. اگر به سقط مشکوک باشیم، درمانگر بایستی احیای مادر را شروع کند، که شامل انتقال فرآورده های خون در صورت ضرورت و مشاوره فوری زنان زایمان است.

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com