ورود کاربر

سقط خودبخودی

وبگاه پرستارخونریزی واژینال مراحل اولیه حاملگی بدون گشاد شدن گردن رحم (دیلاتاسیون سرویکس) یا تغییر قوام گردن رحم به عنوان تهدید به سقط در نظر گرفته می شود. حاملگی زودرس اغلب در هفته 20 حاملگی خاتمه می یابد. سقط از دست رفتن خودبخودی یا القایی (سقط طبی یا جراحی) حاملگی قبل از توانایی زندگی خارج رحمی جنین است. یعنی جنین هنوز توانایی ادامه حیات در خارج از رحم را نداشته باشد. سقط خودبخودی در سه ماهه اول حاملگی شایع است و به چهار مرحله تقسیم می شود: تهدید به سقط، سقط غیرقابل اجتناب، سقط ناقص [7] و سقط کامل. بیست و پنج تا 30 درصد تمامی حاملگی در طی دوران حاملگی خونریزی دارند و کمتر از نیمی از این حاملگی های دارای خونریزی به سقط کامل ختم می شود [8] . سونوگرام زیر یک حاملگی داخل رحمی 10 هفته ای را نشان می دهد که ضربان قلب قابل مشاهده است (FH = قلب جنین).

13 علت درد شکم در حاملگی

وبگاه پرستارسقط غیر قابل اجتناب (inevitable abortion) از طریق باز شدن گردن رحم در طی مراحل اولیه حاملگی مشخص می شود، گرچه هنوز هیچ بافتی از واژن خارج نشده است. علائم کرامپ و درد شکم و خونریزی واژن اغلب شدیدتر از تهدید به سقط است. سونوگرام ممکن است نشان دهد که محصول حاملگی در بخش پایینی رحم در کانال سرویکس قرار دارد [9، 10] . سونوگرام زیر باز بودن سرویکس را نشان می دهد که در آن یک جنین 9 هفته ای در قطعه تحتانی رحم قرار دارد. فعالیت قلب جنین دیده نمی شود (رد فعالیت قلبی نشان داده نشده است).

13 علت درد شکم در حاملگی

وبگاه پرستارسقط ناقص (incomplete abortion) یک حاملگی زودرس است که با دیلاتاسیون سرویکس، خونریزی شدید واژینال، شکم درد شدید همراه با خروج محصول لقاح دیده می شود. وجود بافت و لخته های بزرگ خون شواهدی مبنی بر عبور بافت از واژن می باشد. سونوگرافی ممکن است نشان دهد که هنوز مقداری از محصول حاملگی در داخل رحم باقی مانده است [11] . در اسکن تشدید مغناطیسی (MRI) زیر شواهد مبنی بر وجود بخشی از جنین یافت نمی شود، جفت جدا شده است و مقدار زیادی خونریزی پشت جفتی وجود دارد. باز بودن مجرای واژن نشانگر محصول لقاح است و سقط ناقص با خروج ادامه محصول حاملگی در ساعات بعد تایید می شود [7] .

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com