ورود کاربر

خونریزی لانه گزینی

وبگاه پرستاردر حالت طبیعی، لانه گزینی جنین در لایه پوششی رحم با یک تا دو روز کرامپ (گرفتگی) خفیف و متناوب شکم و مقدار اندکی خونریزی واژینال (آلت تناسلی زن) همراه است که به آن خونریزی لانه گزینی (implantation bleeding) اطلاق می شود. لکه بینی معمولا جزئی بوده و در طی 6-12 روز پس از لقاح رخ می دهد، که غالبا حدود همان روزی است که زن انتظار قاعدگی دارد. شخص ممکن است این خونریزی را با شروع سیکل قاعدگی اشتباه بگیرد. تصویر زیر یک تصویر بزرگنمایی شده سونوگرافی از داخل واژن یک حاملگی داخل رحمی است. کیسه جنین (تخم بارور) به وضوح مشخص است و با کلفت شدن امبریو در حاشیه جانبی دیده می شود که همگی در داخل کیسه رحمی هستند. تصویر زمینه شکاف رویانی را نشان می دهد.

13 علت درد شکم در حاملگی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com