ورود کاربر

شکم درد زن حامله: 13 علت درد شکم در حاملگی

وبگاه پرستارشکم درد یکی از شکایت های شایع در دوران حاملگی است. عارضه های زیادی وجود دارد که مخصوص حاملگی و مرتبط با دوران حاملگی است. هرچند بایستی بخاطر داشته باشید که هر عارضه ای که در بیمار غیر حامله موجب درد می شود، ممکن است در بیمار حامله نیز رخ دهد؛ گرچه تاریخچه جاری و معاینات فیزیکی ممکن است متفاوت باشد. ارزیابی و معاینه شخص حامله با چالش های ذاتی همراه است، زیرا تهوع، استفراغ، درد شکم در دوران حاملگی شایع است. به علاوه، از آنجایی که رحم بزرگ می شود و احشای شکمی را جابجا می کند، تعیین موضع درد نیز یک چالش است. به علاوه، کم خونی (آنمی) و بالا رفتن شمارش سلول های سفید خون (لکوسیتوز) در حاملگی طبیعی شایع است و پیشگوی خونریزی یا عفونت نیست که در افراد غیر حامله در نظر گرفته می شود.

وبگاه پرستارتصویر زیر یک حاملگی نابجا را نشان می دهد که یکی از منابع درد شکم است. این تصویر از لوله فالوپ سمت راست یک زن گرفته شده است.

13 علت درد شکم در حاملگی
در این مقاله می خوانیم

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com