ورود کاربر

فهرست مطلب

نارسایی تریکوسپید (Tricuspid Insufficiency)

نارسایی تریکوسپید

مشکل چیست؟

نشتی از دریچه تریکوسپید (سه لتی) موجب برگشت خون از بطن راست به داخل دهلیز راست می شود که نارسایی تریکوسپید اطلاق می شود. این موجب افزایش فشار در داخل دهلیز و مقاومت بالا در مقابل خون برگشتی از وریدها می شود، که حاصل ان بزرگ شدن دهلیز راست است. این بیماری ممکن است در اثر یک مشکل آناتومیک رخ دهد اما معمولاً در اثر اورلود بطن راست رخ می دهد (که به نوبه خود توسط اورلود بطن چپ ایجاد می شود). ممکن است در اثر عفونت یا انفارکتوس میوکارد یا آسیب ناشی از آندوکاردیت رخ دهد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com