ورود کاربر

فهرست مطلب

بیماری رینود (Raynaud’s Disease)

 بیماری رینود - ترجمه متون تخصصی پرستاری

مشکل چیست؟

در این بیماری جریان خون اندام ها بخاطر تنگ شدن شریان های محیطی در اثر وازواسپاسم (انقباض عروقی) ناشی از تماس با سرما یا استرس عاطفی، کاهش می یابد. کاهش جریان خون شریان های محیطی با رنگ پریدگی تا سفیدی انگشتان دست و پا، بینی و گوش ها و یا تغییر رنگ به آبی و قرمز همزمان با کاهش جریان خون مشخص می شود. این بیماری معمولاً دوطرفه است، اغلب انگشتان شست درگیر نمی شود، با گرم شدن نواحی مبتلا، تغییر رنگ رفع می شود. رینود یک اختلال خوش خیم است که با اجتناب از عوامل زمینه ای مثل سرما و استرس قابل کنترل است. رینود ثانویه ممکن است همراه با سایر اختلالات دیده شود، که عمدتا در بیماری های التهابی یا بیماری های بافت همبند مشاهده می شود. این بیماری بیشتر در مردان مسن شایع است و بیشتر دست ها را درگیر می کند و می تواند عوارض دیگری نیز داشته باشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com