ورود کاربر

فهرست مطلب

بیماری پارکینسون (Parkinson’s Disease)

بیماری پارکینسون

مشکل چیست؟

پارکینسون دژنراسیون تدریجی ناحیه مغز میانی است که جسم سیاه (substantia nigra) اطلاق می شود. نورون ها از ناقل عصبی (نوروترانسمیتر) دوپامین برای ارسال سیگنال های عصبی از سلولی به سلول دیگر استفاده می کنند. از دست رفتن سلول های عصبی در جسم سیاه ادامه پیدا می کند و نتیجه اش کاهش مهارت های حرکتی ارادی به دلیل فقدان دوپامین است. همچنین ایجاد ضایعات نورآدرنرژیک سمپاتیکی رخ می دهد، که موجب از دست رفتن نور اپی نفرین در سیستم اعصاب سمپاتیک می شود. تاثیر مفرط تهییجی ناقل عصبی استیل کولین نیز وجود دارد، که موجب افزایش تن عضلانی می شود، نتیجه اش سفتی عضلانی و لرزش است. فاکتورهای محیطی چون تماس با آلاینده های هوازی، مواد شیمیایی شغلی، توکسین ها یا ویروس نیز به ایجاد این بیماری ربط داده شده اند. سن معمول ابتلا پس از دهه پنجم زندگی است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com