ورود کاربر

فهرست مطلب

سرطان ریه (Lung Cancer)

سرطان ریه

مشکل چیست؟

سرطان ریه رشد غیر طبیعی و کنترل نشده بافت ریه است که منجر به تشکیل تومور می شود. تومور ریه می تواند اولیه باشد، زمانی که در بافت ریه ایجاد شده باشد. سرطان ریه می تواند ثانویه باشد، زمانی که از سرطان مناطق دیگر بدن از قبیل ریه، مغز یا کلیه ها به ریه منتشر شده باشد (متاستاز). سرطان ریه دارای دو دسته اصلی است: سرطان سلول های کوچک و سرطان غیر سلول های کوچک. تماس مکرر با محرک های استنشاقی موجب افزایش ریسک ابتلا به سرطان ریه می شود. کشیدن سیگار، مواجهه شغلی، آلودگی هوا حاوی بنزوپیرین ها و هیدروکربن ها همگی موجب افزایش ریسک ابتلا به سرطان ریه می شود.
سرطان های سلول کوچک:
  » Oat cell – دارای رشد سریع و متاستاز زودرس هستند
سرطان های غیر سلول کوچک:
  » آدنوکارسینوم – نرخ رشد متوسط، متاستاز زودرس
  » سلول های سنگفرشی – رشد کند، متاستاز تاخیری
  » سلول های بزرگ – رشد سریع، متاستاز زودرس

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com