ورود کاربر

فهرست مطلب

لوسمی (Leukemia)

لوسمی

مشکل چیست؟

در لوسمی مغز استخوان توسط سلول های غیر طبیعی جایگزین می شود که حاصل آن تزاید بدون تنظیم و کنترل سلول های سفید نابالغ خونی است که وارد سیستم گردش خون می شود. این سلول های لوسمی ممکن است وارد کبد، طحال یا گره های لنفاوی شده، موجب بزرگی این اندام شوند. لوسمی با توجه به نوع سلولی که از آن مشتق شده است به دو دسته لمفوسیتیک یا میلوسیتیک و همچنین مزمن یا حاد تقسیم می شود. لوسمی لمفوسیتیک شامل لمفوسیت های نابالغی است که از مغز استخوان منشاء گرفته و عمداً به طحال، گره های لنفاوی یا سیستم اعصاب مرکزی نفوذ می کند. لوسمی میلوژنز یا میلوسیتیک سلول های بنیادی میلوئید مغز استخوان را درگیر کرده و با بلوغ تمامی انواع سلول های خونی تداخل می کند (گرانولوسیت ها، اریتروسیت ها، ترومبوسیت ها).

علت اصلی لوسمی ناشناخته است. این بیماری بیشتر در افرادی شیوع دارد که در معرض دوزهای بالای اشعه قرار گرفته اند، کسانی که در معرض بنزن هستند، یا کسانی که سابقه شیمی درمانی تهاجمی برای سایر انواع سرطان دارند. ممکن است استعداد ژنتیکی در ابتلای به لوسمی حاد وجود داشته باشد. بیماران مبتلا به سندرم داون، آنمی فانکونی، یا سابقه خانوادگی لوسمی نیز در معرض درصد بالاتری از احتمال وقوع بیماری هستند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com