ورود کاربر

فهرست مطلب

برونشیت (Bronchitis)

برونشیت

مشکل چیست؟

برونشیت افزایش تولید خلط در اثر عفونت و محرک های موجود در هوا است که موجب انسداد در راه های هوایی ریه می شود، نتیجه اش کاهش توانایی تبادل گازها است. برونشیت به دو شکل رخ می دهد: برونشیت حاد که در آن انسداد راه های هوایی برگشت پذیر است؛ و برونشیت مزمن که در آن انسداد راه های هوایی برگشت پذیر نیست. بیماران مبتلا به برونشیت حاد معمولا دارای علائمی هستند که اغلب 7 تا 10 روز ادامه می یابد و بخاطر عفونت ویروسی (گاهی اوقات باکتریال) رخ می دهد. بیماران مبتلا به برونشیت مزمن دارای علامت سرفه خلط دار برای حداقل سه ماه متوالی در 2 سال متوالی هستند. افزایش تولید خلط، تغییرات التهابی و نهایتاً فیبروز دیواره های راه هوایی رخ می دهد. بیماران مبتلا به برونشیت مزمن دچار افزایش وقایع عفونی مجاری تنفسی می شوند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com