ورود کاربر

اپراتورها در جاوا اسکریپت

اپراتور تخصیص در جاوا اسکریپت = است. این اپراتور مقادیر یا مجموع مقادیر را به متغیرها تخصیص می دهد. اپراتورهای جبری در جاوا اسکریپت برای انجام اعمال جبری بر روی اعداد و ارقام استفاده می شوند. لیست این اپراتورها در جدول زیر آمده است.

+

جمع

-

تفریق

×

ضرب

/

تقسیم

%

درصد (ضریب)

++

افزایش تک واحدی

--

کاهش تک واحدی

اپراتورهای تخصیص دادن در جاوا اسکریپت عبارتند از:

اپراتور

مثال

برابر است با

=

X=y

X=y

+=

X+=y

X=x+y

-=

x-=y

X=x-y

*=

X*=y

X=x*y

/=

x/=y

X=x/y

%=

X%=y

X=x%y

همانطور که ذکر شد، اپراتور تخصیص = فقط برای تخصیص مقادیر به متغیرها استفاده می شود و نشانه برابری نیست. در صورت استفاده از اپراتورهای جبری برای متغیرهای رشته ای، فقط رشته ها به هم وصل می شوند. مثل

علی" + "آمد" + "مدرسه" = "علی آمد مدرسه"

اپراتورهای مقایسه و منطقی

این اپراتورها در جدول زیر لیست شده اند.

==

برابر است با

===

مقدار و نوع برابر

!=

نابرابر

!==

نه مقدار و نه نوع برابر

>

کوچکتر

<

بزرگتر

=<

بزرگتر مساوی

=>

کوچکتر مساوی

اپراتورهای مقایسه و اپراتورهای منطقی در فصل مقایسه در جاوا اسکریپت مفصل بحث می شوند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com