ورود کاربر

راهنمايي و هدايت پرستاران

MARY O’KEEFE

انگيزه فصل:

«پرستار تلاش مي كند سلامتی، ايمني، و حقوق بيماران را بهینه ساخته، وكالت كرده، و حفظ و تقویت نمايد ».

اهداف فصل:

در پایان این فصل فراگیران بایستی بتوانند:

- قواعد پرستاري را از طريق مقررات حرفه اي پرستاري بررسي مي كند.
- استانداردها و توانمنديهاي پرستاري را تعريف مي كند.
- استانداردهاي پرستاري مختص عملكرد پيشرفته، مديريت، و انفورماتيك؛ را بيان مي كند.
- عملكرد پرستاري مبتني بر شواهد را بعنوان استاندارد مراقبت تجزيه و تحليل مي كند.
- تحقيق پرستاري را بعنوان مكانيسم ارائه دهنده پرستاري مبتني بر شواهد و بهترين عملكرد حرفه اي، تجزيه و تحليل مي كند.
- استوارنامه پرستاري بعنوان يك قاعده پرستاري را بررسي مي كند.
- سياست ها و رويه هاي كاري را بعنوان قواعد پرستاري بررسي مي كند.
- قواعد ستاد را براي ارائه مراقبت استاندارد از بيمار بحث مي كند.

قواعد قانوني و اداري ايالتي و فدرال موثر بر پرستاري را شرح مي دهد. قواعد حرفه پرستاري در سطح ايالتي و فدرال تعيين مي شوند. قانونمندي پرستاري «بصورت يك ثبت نام ساده براي حفظ عنوان پرستاري و محافظت از عموم شروع شد» (فلوك ، 2003، ص160). هدف اصلي قانونمندي پرستاري امروزه نه تنها محافظت از عموم از طريق يك حرفه پرستاري كاملاً تعريف شده بلكه قانونمندي آموزش پرستاري و «بازبيني توانمندي پرستاران از طريق مدرك دهي و قواعد و قوانين انضباطي» بوده است (فلوك، 2003، ص160). اختيار مدرك دهي و و اقدامات انظباطی حرفه پرستاري به بورد پرستاري هر ايالت اعطا شده است، كه اغلب به آن هيئت بورس پرستاري (BNE) اطلاق مي شود كهك از طريق قوانين ايالتي به خلق قواعد حرفه اي پرستاري و مكانيسم مدرك دهي آن مي پردازند. (کد دریافت مطلب: doc: 110100-11 ، فایل pdf : 110100-12).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com