ورود کاربر

می توانید در هر نقطه ای از فرآیند ساخت دیالوگ دلخواه، پیش نمایش آن را مشاهده کنید. نسخه پیش نمایش دیالوگ ظاهر شده و توابع آن همانند زمانی است که دیالوگ از منو اجرا می شود. برای دیدن پیش نمایش دیالوگ:

- از منوی دیالوگ ساز دلخواه گزینه File < Preview Dialog را انتخاب کنید.

لیست متغیر منبع با متغیرهای تصنعی پر می شود و می توان آن ها را به لیست مقصد منتقل کرد.

تجزیه و تحلیل آماری | پایان نامه | پروپوزال

از آنجایی که متغیرهای تصنعی برای ساخت پیش نمایش استفاده می شود، در واقع نمی توانید دیالوگ را برای یک مجموعه داده واقعی بکار بگیرید، بنابراین زدن دکمه OK فقط به سادگی دیالوگ را می بندد و هیچ اتفاقی نمی افتد. هرچند دکمه Paste کد دستور فرمان حاصله از الگوی دستور را تولید و کپی می کند. این به شما اجازه می دهد که قبل از نصب دیالوگ عملکرد آن را با دستور تولیدی تست کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com